1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Непристојни прашања

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Unfaithful18, 27 август 2010.

  1. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Кое е најнепристојното прашање кое ви го имаат поставено и како сте реагирале на тоа?
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Имаше еден, се сеќавам на први мај на езеро. Бев прва средно тогаш, значи 15 години сум имала...
    Скопјанец беше го познав по говорот.. Поминував и тој застанал до една кола со другарите и ми вика, еј мала како би те дупел |(
    Одвратно во крајност, ми се згрози живеачкава од простотилук.
     
    На Lolo5, SummerGirl и sj *O* им се допаѓа ова.
  3. doktorka-an

    doktorka-an Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 мај 2010
    Пораки:
    1.078
    Допаѓања:
    344
    ммммммммм непристојно па незнам баш можеби

    -кажи ми како имате односи со дечко ти прашање од прва рака со личност која првпат ја запознавам....значи се стаписав кога ме праша
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. teddybear

    teddybear Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    2.679
    Допаѓања:
    10.370
    не е понуда или прашање ама непристојно е... како помала си одев накај дома од кај една другарка и еден манијак на точак застана пред мене и ги соблече панталоните а јас трчаницата накај дома ... уфф колку време после тоа не отидов натака .... :rofl: :rofl:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. anickata

    anickata Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    73
    Сега кога бев на одмор ми беше последната непристојна понуда која ќе ја одвојам... Идев со другарките накај плажа, и дојдовме до лежалките си се раскомотивме, и таман да влеземе во вода еден тип ми вика: A да земам да те натртам на мојот мотор? :?: Да се немало ни грам срам ни култура...
     
    На Lolo5 и rose60 им се допаѓа ова.
  6. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Па бевме излезени другарки и во кафичов сите млади луѓе беа и само едно старо магаре имаше тука.И од сите кај ме најде мене и ми дојде и ми вика душо да те чекам во WC?Јас кога сум се здрвила и му реков тргни ми се иначе скандал ќе ти направам :D Незнам од кај ми дојде храброст да му се спротивставам :rofl: :^)
     
    На Lolo5 и rose60 им се допаѓа ова.
  7. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Охооо... МНогу непристојни коментари сум чула кога минувам низ град... А пак кога бевм основно имаше еден манијак и секој ден со другарка ми ко ќе поминевме ни велеше нешто! Сега се сетив на еден ама бев многу мала(10 год) и поминував покрај река и тука се капеа ѓупци и еден ми рече “ела мори да ти го скинам дупчето“ :puke: :puke: :puke:
    Колку се исплашив, со бегање дома да ме нема!

    А еднаш се сеќавам се шетав во Прилеп, облечена во кратки панталончиња и еден тип постар околу 40-45 години во една убава кола, го отвори прозорецот и ми вика “лелее малааа....“ И ме гледаше манијачки!
    И уште едно ми текна, бев Битола и еден таксист ми вели “за кај одиш?“ и јас му викам “за никаде“ и овој “ајде јас ќе те носам кај сакаш“ и тој до него му вели “ти рече дека никаде не оди“ и овој му враќа “ако де, јас ќе ја носам пак“ и му опцув и си заминав!
     
    На Lolo5 и rose60 им се допаѓа ова.
  8. aNy-to

    aNy-to Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2010
    Пораки:
    1.047
    Допаѓања:
    394
    Ова беше одамна пред неколку години,но нема никогаш да го заборавам.Уффф какви се будали нема на замјава :@ .Седевме со дечко ми на клупа во паркот и се бакнувавме.Сеуште небеше темно а во близина имаше кафич и се слушаше музика. На дечко ми му заѕвони мобилниот и тој стана бидејќи му сметаше музиката и се одалечи малку.Јас останав да седам на клупата и тогаш помина еден мутен тип,почна да се ѕвери во мене и ми вели ,,добро те работи декото,ако не дојди кај мене нема да зажалиш.Леелеее јас пребледев ,неми се верува што случнав а тој продолжува да се ѕвери.Наеднаш станав и отрчав накај дечко ми,а тој разговараше и не виде што се случи.Му кажав и тој почна да пцуе,вика кај е тој да му кажам јас на него..едвај го смирив.Потоа одеднаш почна да ми вика па можеби сакаш да одеш кај тој,можеби ова,можеби ова..збесна,се испокаравме...за ништо,едвај го смирив.Понекогаш кога ќе се сетиме се смееме,ама тогаш воопшто не ми беше смешно.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Сега пред некој ден се враќав дома , со другарка бев и по улицава кај мене е празно . Проаѓа еден со кола постар човек и од татко ми и малку подзастанува и викам ај бе глеај си патот . И застанува и јас ваква :o Се ставив у хорор филм , мислев ќе ме прегази или ќе ми извади пиштол и пао пао :D И вика девојки ако сте за јебење можам јас каде сакате , влезете ако сте за јебење :D и оваа коа почна да го пцуе .. едвај отиде :D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Леле сега ми текна на уште едно. ама многу се испосрамотив и незгодно ми падна :$
    Бев летото за прва средно и отидов од една трафика да си купувам нешто дотерана за излегување. И тој продавачот ми вика, леле девојче кој к*р те направи толку убава :o
    А јас такво мало што се вика прв пат излегувам, сум се исплашила кога ја спраштив да бегам и никогаш повеќе не поминав од кај таа трафика. :shake: :shake:
     
    На Lolo5 и SummerGirl им се допаѓа ова.
  11. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Работев на шанк претходното лето и еден цела вечер стои спроти мене и зјапа. На крајот кога ја изгасија музиката ми пријде и ми вели ќе ме носел на едно место да ми игра стриптиз цела вечер. Јас само требало да седам и уживам. :lol: Потоа ми објаснуваше како во некој друга држава земал прво место во играње стриптиз.
    А пак исто работам на шанк, ама помала бев 3та средно...( инаку преферирам блузи со изразено деколте ) и еден ме вика и ми шепоти на увото... цел месец доаѓам, само да ти ги гледам ц****те, кога ќе ми се исплати??? Тогаш многу се исплашив, го викнав газдата да го избрка од кафичот. Кои глупости сум се изнаслушала, додека работев тоа чудо едно.
     
    На Lolo5 и SummerGirl им се допаѓа ова.
  12. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    Имало..и тоа подоста..ама еден посебно ќе го издвојам :devil: ...Имаше еден дечко кој е помлад од мене..Кога беше помал го шеткав низ град затоа што со сестрата му бевме во исто друштво.Беше фино дете,инаку живее во др држава каде се е на ниво.Ама дечково порасна,стана дечко и пол..И си ја покажа(не)културата...Се случи да почна да се врти околу мене..ко мачор :) .Неколку пати ете покушаваше да добие нешто ама узалуд што би рекле србите...И се дружевме онака кога ќе беше дојден..Ама ниеден потег не му успеа.Џули важеше за недостижна девојка во градот :$ :) ..И една Нова година...во еден локал сите расположени и поднапиени.Идеме со братучетка и еден другар таму на по една пијачка..Кога тој таму..Ме здогледа и ми се смешка...И по некое време доаѓа..честитки ова,она..И туку така без грам страм..ме прашува:Кога ќе се е...е јас и ти? Директива. :tmi: ..А братучетка ми слушнала и прави фаца изненадена...као што слушнав :o ...И јас на фин начин само го откачив и заминавме од таму.Кога дозна и другарот рече како не ми кажа порано да му ја залепев една преку уста на тој липицанер.. :D ..Изгледа каде што живее не научил како треба да се понаша.И после тоа кога ќе ме видеше настрана од мене.Тоа е има лепота нема карактер.Се извинувам за долгиот пост. :$
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. fairy88

    fairy88 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 август 2010
    Пораки:
    1.504
    Допаѓања:
    7.490
    Најнепристоен предлог ми се случи пред 1 недела. На работа доага 50 годишен човек му ставам сладолед и ми вели каде да седнам, а јас му одговорив каде сакаш бидејќи имаше повеке слободни маси.На тоа овој ми вели да седнам за да те чекам после работа до 11 навечер работите нели.Сакав да го терам во пм ама се исконтолирав и само реков дека има кој да ме чека и да си отиде. Глупак па нели гледа колку е стар и оти може ќерка да му бидам :fubar: :fubar: :fubar:
     
    На Lolo5 и SummerGirl им се допаѓа ова.
  14. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Летово, директно во очи, тип со кој се запознавме само пред некоја минутка пред тоа- мила, би пробала со мене, онака, колку да разбиеш монотонија во врската? :o :@
    Инаку, имало доста, еве уште едно непристојно прашање, во Пештани кај лесковачката, ако знаат охриѓанки каде е. Се шетаме со дечко ми и парот со нас, врвиме тука, и еден од скарата се дери, дали би сакала плавушата попуст, а можда и нешто друго. Дечко ми му идеше да го убие на место, и за да спасам ситуација пак јас, му велам, а ти дали би сакал овој до мене да ти ја залепи фацата на скара? И само се насмеа, добро де, вели, се шалев.
    Немаат срам луѓето! Страшно! :@
     
    На Lolo5 и Unfaithful18 им се допаѓа ова.
  15. x.Daisy.x

    x.Daisy.x Популарен член

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    3.879
    Допаѓања:
    13.392
    Денес си одам по улица и една со кола застануваат и ми викаат Мала сакаш групен? И јас целата ваква :o го вадам телефонот и викам ке викам полиција губете се, и си фатила магла. :@
     
    На Lolo5, 4rever.unique и Tabby им се допаѓа ова.
  16. Trikson

    Trikson Нов член

    Се зачлени на:
    27 август 2010
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    35
    "А ти од кај што чишкаш сакаш да ти врти со јазичето?"

    ова е најнепристојното прашање досега на форумов :lol:

    show me your tities... :lol:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    :rofl: моето прашање....
    Инаку да се вратам на темата се уште ми нема текнато некое посебно непријатно прашање,но сепак многу ми беше непријатно кога дечкото на другарка ми пред неа ми рече: Лелеле колку си јака каква среќа има тој што те ебе |(
    Ми беше непријатно од другарка ми,која никогаш не смееше ништо да му рече!
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. x.Daisy.x

    x.Daisy.x Популарен член

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    3.879
    Допаѓања:
    13.392

    Каков идиот. :@
     
    На Lolo5, Anja98, srcekrsacka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  19. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Ауууф, многу вакви непристојни прашања ми упатиле со оглед на нашиот менталитет и култура.
    Вчера додека го шетав кученцето на дечко ми, го носев малку во раце, двајца типци одеа речиси до мене и едниот вика „оооф блазеси му на кутрево на меки перничиња си лежи, може да се смниме малце а кутре?„
    втф? убрзав и преминав улица, мањаци!
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  20. WomanInLove

    WomanInLove Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    717
    Допаѓања:
    267
    Пол:
    Женски
    Вчера додека бев на излет со друштвото, одам да се измијам и еден стар човек ми вели: абе ти ич не си исунчана, соблечи ја малку маицата да поцрнеш :D јас само кажав не, фала и веднаш избегав :D ццц, се можеш да слушнеш :D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.