1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Непристојни прашања

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Unfaithful18, 27 август 2010.

  1. Unnaa

    Unnaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 август 2010
    Пораки:
    145
    Допаѓања:
    40
    Пред неколку години еден чудак продаваше на камени нешто, јас поминував со другарка ми и ја добив таа чест мене да ме направи глумица од соуп опера. :D Ми го вика следново: Росалинда, да не сакаш да те е***? М А Н И Ј А К :D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    Еднаш еден манијак ме следеше.Целата се препотив ужас и на крај ми рече ќе се е*ш со мене,јас целата стаписана повбзав влегов во згрдата и шпринт до последни спрат :tmi:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Одам еднаш со цимерката на бит пазар да купиме зеленчук. И така меѓу тезгите сме, кога еден од продавачите се извика - Да го е**м тој гз, цела тезга ја давам. Верувате ли, сите луѓе се свртеа накај нас. За која од двете беше незнам, ама битно така се засрамив што заборавив и компири и патлиџани и се. Која некултура шета по светов.
     
    На Lolo5 и SummerGirl им се допаѓа ова.
  4. LaLy

    LaLy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    97
    Допаѓања:
    40
    Бевме испаднати со другарка ми в град И еден застанува со кола пред нас и ми вика ,,си за,,?Ја одпрвин не го разбрав и си продолжувам да одам и овој испаѓа од кола ме фаќа за рака и ми вика Дали си за едно ебе*е?
    Ја го опцув и си продолжив :)
    Непристојност до немајкаде.

    LaLy
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.086
    Пол:
    Женски
    Најнепристоен поточно кажано шокантен предлог добив од таткото на некогаш мој добар пријател.
    Тогаш ги имав некојси 13 години ај тој 43 ..можеби и повеќе.Кога почна несигурно да флертува со мене , мислев дека во мене е проблемот дека си замислувам , измислувам :?: Благо ми пријде , ми го зеде телефонот и во него го запиша неговиот телефон , ми рече јас ќе те барам ...кога ќе можам а утре сум слободен , ќе излеземе на кафе , ќе влезеш кај мене во кола , ќе излезеш со насмевка на лицето и 300 евра во џеб , двајцата ќе сме задоволни и тивки :!:
    Целата во паника ја грабнав другарка ми за рака и да ме нема , на патот за кај дома почна да ме следи со колата , бегав како луда , ми се јави ,ме убедуваше да застанам , давав се од себе да го откачам , сакав да го снема ,а тој упорен , му велев несакам , одлепи , ми рече подобро за тебе да молчиш , а јас на тоа му вратив подобро за тебе е да ме оставиш на мира зошто кога сум во паника многу зборувам ! :x
    Следниот ден постојано намуртено ме гледаше жена му од карши , собра храброст , дојде ми залепи една десна .. :?:
    По недела , две заминаа за Америка . Од тогаш не сум ги видела со години :tmi:
     
    На Lolo5 и SummerGirl им се допаѓа ова.
  6. ivance5

    ivance5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    226
    Допаѓања:
    196
    Во Кастро пред неколку години ми се пушташе една девојка :^) Во тој разговор се ми беше непријатно...
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Maripos.a

    Maripos.a Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 август 2010
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    2
    За некое чудо се враќав пеш од град. Си одам така накај дома кога еден таксист застанува,го отвора прозорот и ми вели:"Цуце имам нови амортизери.Дојди да ги пробаш."
    Која некултура ..
    Исто така еднаш кога бев на свадба се погодив да седам на маса со другарка ми од маало,нејзиниот брат и мојот брат.Се дружевме цел вечер со другарката,излегувавме надвор,влегувавме внатре,игравме и ни текна уште еден пат да искочиме и да поседиме малку надвор.Излеговме и седнавме до нејзиниот брат,а тој ја прати да земе некаква слика од мајка и и татко и.(заборавив да кажам дека на facebook имам слика како правам шпага).Седевме и тој одеднаш се приближи многу до мене,ги стави неговите раце на моите колкови и ми кажа СРЦЕ САКАШ ДА ИЗНАЈМАМ СОБА ВО МОТЕЛОВ ДА МИ ПОКАЖЕШ КАКО ПРАВИШ ШПАГА и сакаше да почне да ме пипка под фустанчето кое го носев.Јас се изнервирав,станав од клупата на кога седевме,му вкрсстив еден шамар,му реков ЗАСРАМИ СЕ МАНИЈАКУ и си отидов.Оттогаш бега од мене како од оган,но се што направив беше заслужено
    :@
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. mina

    mina Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    1.260
    Допаѓања:
    637
    Често се соочувам со непристојни коментари, предлози, довикнувања :@ Патот до моето работно место ме води покрај автоперални (таму собрани само мажи), низ такси компании (пак само мажи), низ училиште (и пак збудалени средношколци)... И тоа мажите како сите иста сорта да се, како една мајка да ги родила бее...или непристојно ќе зјапат, или ќе коментират гласно, или ќе шепотата еден со друг, ама сите ќе ти ја земат мерката од глава до пети без разлика дали ќе ги забележиш или не! не дека сум многу јака женска :lol: туку они се многу прости! Чест на исклучоците ама тоа се најчесто мажи кои нема да те ,,забележат,, бидејќи се во друштво на својата понежна половина!
    Додека пак оние кои се во поголемо друштво...ехеее... и те како ќе те искоментираат!
    најнепристојна случка ми е следната: Секојдневно го одам истиот пат и пред такси компанија собрани само мажи на возрас од 45 до 50 години отприлика! наближувам и слушам ,,ја га,, у превод (еве ја)! Ме познаваат бидејќи секој ден минам од таму! И ај ќе си поминам а они остануваат само на тоа! Но еден ден еден од нов беше похрабар, ми се приближува и ми вели ,,цуцло ај да ти го забодам еднаш меѓу ци**ите! :@ Ме извади од кожа коментарот...морав да му возваратм ,, Чиче ај смири емоции Плис...стар манијак,, Се усрами манијакот од мојот коментар ама не знам што друго очекуваше! Ја мразам таа случка, и тие таксисти (и воопшто сите таксисти) :devil:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Chocolate.me

    Chocolate.me Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    2.728
    Допаѓања:
    7.642
    Ова лето на базен во Велес по купаки ја , и еден човек мине и ми вика .... ај дојди во тоалетот да те видам како изгледаш без купаќи :@ :@
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. XXX666

    XXX666 Нов член

    Се зачлени на:
    25 септември 2010
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    35
    На facebook имам многу пријатели, околу 2500, не е тоа битно...И пред неколку месеци на чет се допишував со еден Турчин. Ми кажа живеел во близина на Измир, па отворивме муабет, правевме споредби како е кај нив , а како кај нас во однос на социјалната и економската ситуација...На англиски зборевме, секако и така 2-3 пати..И се што ме интересираше за тој дел од Турција,дознав од него...Помина некое време и ми поставува прашање на ФБ - Дали сакаш да бидеме пријатели? :^) И зјапав едно 15 минути во мониторот, прашувајќи се себеси што му е, пијан да не е... ;) Па му одговорив, дека сме ФБ пријатели и дека преку ФБ јас имам пријатели и пријателки од многу земји..Ама изгледа не му била поентата тој одговор да го чуе..Дали беше некој сексуално растроен тип, дали перверзник невиден, незнам, ама кога ми рече дека ми ги гледал сликите и сум бил многу јак и корпулентен и би ми дозволил да му го ст...ам од позади - јАС СЕ ШОКИРАВ... Во истата секунда го блокирав и не сум можел да се смирам од бес :@ Да беше тука некаде од Мкд, ќе го најдев и метална шипка ќе му набиев во анусот за низ уста да му излезе... :puke: :puke: :puke:
     
    На Lolo5 и Liebe.Love им се допаѓа ова.
  11. Scar.Tissue

    Scar.Tissue Популарен член

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    371
    Допаѓања:
    1.044
    И јас имам случка со еден што се допишував од Нов Зеланд, бивш на моја познајничка од Австралија.
    И ете така некако го имав на мсн... Типов е WOW! И ми беше убаво што си пишувавме, бидејќи си го вежбав англискиот. Беа тоа најнормални разговори, општо за живот ова она.... Кога еден ден ми вика, имаш прекрасни облини, сакам да ги допирам, мала си за мене, ама така убаво си градена.... (го имам и на фб, затоа знае како изгледам, ИАКО немам разголени слики.... не знам како позна типот како сум градена)
    И ми праќа слика... Jас не знаев што е, дека мало сликчето, не се гледаше убаво, стегам accept и open... Јас целата ваква :o :o :o :o
    Типов ми пратил слика негова(тогаш сликана) со неговото "разбудено" пријателче... И ми вика your turn. :|
    Јас фино му објаснив дека не сум that kind of girl. А тој упореееен, ај ако не сакаш да се сликаш пушти ми камера блаблалбалбалбалба..... и откако виде дека НЕ ПОПУШТАМ и покрај неговото ДАЛЕКУ СМЕ, НИКОЈ НЕМА ДА ДОЗНАЕ... Се откажа, се извини... и продолжи најнормален разговор.
    Но после ова, го блокирав да не се замарам anymore :)
     
    На Lolo5 и s1a1n1d1r1a1 им се допаѓа ова.
  12. s1a1n1d1r1a1

    s1a1n1d1r1a1 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 октомври 2010
    Пораки:
    1.685
    Допаѓања:
    14.358
    Пол:
    Женски
    хахаха... игравме вистина или предизвик и имаше едно разгалено дете...и ме праша мене вистина или предизвик и јас онака вистина му реков...и ме праша дали сум се депилирала на газот ? :|
    многу бев засрамена и одвај промрморев аха... хахаха немат срам луѓето поќе...
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Уф , како што сум по малку срамежлива по природа многу прашања можат да ме засрамат или да ме изнервираат.
    Најчести глупи прашања од областа на сексот. Некоја небитна личност си го пика носот и прашува прашања од типот: Редовно се е**те? Си пробала орален? КОлкав му е на дечко ти? :o


    Што мајка бараш да се мешаш во тоа?!?!! Наместо тие да се срамат, јас се срамам. :?:
     
    На Lolo5 и Libera им се допаѓа ова.
  14. red

    red Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 август 2010
    Пораки:
    480
    Допаѓања:
    130
    Пол:
    Женски
    еден тип баш пред 3 месеци ме праша дали би ја поминала ноќта со него за 1000 евра и ја му велам добро бе дали стигна да платиш за да е*иш, мене не ме вадат 1000 евра од калта, туку милиони ми требат, ај оди мочај таму. За прв пат се почувствував одвратно оти сум женско, идот ! :@
     
    На Lolo5 и danniela5 им се допаѓа ова.
  15. interesna

    interesna Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    1.919
    Допаѓања:
    672
    кои ми се омилените секс пози и се поврзано за секс! :$ многу незгодно...
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.893
    Cе запознавме со една девојка тоес.жена на курсов каде што одам,ама не сме заедно в клас :^) и по извесно време ме прашува на фб колку години имаш? и јас и кажувам xx и таа ама не озбилно колку год имаш? и и велам ам не ти кажав сега? еј и пак абе дај не заебавај се,колку имаш? колку глупава постапка,па јас не ке те лажам,зошто?зошто имам 16 месечно бебе или изгледам за постара? :devil: како се изнервирав и ја исклучив :@
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. lily-prune

    lily-prune Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2011
    Пораки:
    545
    Допаѓања:
    155
    најмногу ме нервират вакви прашања посебно од една другарка која нема срам ни перде па постојано прашува едноставно нема контрола на зборовите сами и летаат од уста и вели каков ви е односот со дечкото ти мислам која му е смислата на оваа прашање после дали бил добар во кревет и откако ми пукна филмот и реков да не ме замара за да не почнам јас со безобразни прашања и веднаш се префрли на другите кои седеа со нас а што е најбитно прашува на цел глас и сите се вперени во тебе и очекуваат одговор поради оваа работа сите ја избегнуват едноставно те прави на будала на здрав мозок пред сите
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Saya

    Saya Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2011
    Пораки:
    1.190
    Допаѓања:
    5.551
    Хах, исто еј!

    Мојава другарка (не ми е ни другарка, повеќе како познаничка од комшии) секогаш прашува за мојот сексуален живот, ама толку безобразно и без трошка срам, што мене ми е одвратно! Колкав му е, во која поза се работите, колку стенкаш...девојката е невина и мислам дека понекогаш прашува такви експлицитни прашања за подоцна да мастурбира на одговорите.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  19. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    Збеснав кога летово еден познаник на дечко ми не праша дали користиме кондом и дали свршува во мене :puke:
    Со надеж дека ќе добие одговор почна да ни раскажува за сексуалниот живот со девојка му и тоа пред неа.Не знаев дали да плачам или да се смеам :D
    А вака општо, мислам дека е многу непристојно кога 25 годишни девојки па нагоре ги прашуваат кога ќе се мажиш, кога мислиш да имаш деца и да не наборјувам.Или пак седиш во друштво, ти стига порака или некој ти ѕвони и се наоѓа некој паметен да те праша со кој си зборел и уште се распрашува за муабетот :^)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  20. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.893
    Ау како ми ги погоди прашањето фемина,брат ми на мажот ми,пбавезно прашува кој е? И јас добро де, што ти е гајле?а само 24 год има,младиве забегаа |( а нас Сп мажот ми не прашаа Колку трошиме за се?колкави ни се сметките? :devil:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.