1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Непристојни прашања

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Unfaithful18, 27 август 2010.

  1. biggirlsdontcry

    biggirlsdontcry Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 март 2012
    Пораки:
    483
    Допаѓања:
    163
    “другарка“ ме прашува дали и со што се депилирам доле |(
    Девојкава стварно нема влакна на јазикот,збори без цензура таква е.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    кога го прочитав постот на Венди, ми текна на една случка во Пролетер автобус-кога студирав во Тетово
    како ме манијачеше со поглед еден старец, седишта менуваше за поблиску да ми биде-пребледев од страв, мислев ке ме нападне

    а друга таква случка е кога одев со автомобил(се собираат 4 до 5 луге) по 100 денари кога нема превоз исто за Тетово, да стигнат побрзо-кога почна да ме манијачи жена, моментално ми доагаше да излезам од колата и пеш да си продолжам по патот

    кога ке ми текне колку страв имам поднесувано до тоа Тетово :x
    со секакви луге, во комбиња, коли(автобуси немаше многу често)
    и затоа и се префрлив во Скопје :)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Unique.chick

    Unique.chick Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    1.258
    Допаѓања:
    2.390
    Најчесто глупо прашања од областа на сексот од една небитна личност, колку пати неделно имате секс сп маж ти?
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Lallly

    Lallly Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2011
    Пораки:
    133
    Допаѓања:
    33
    Една моја другарка ми довага со една позната ку*ва на кафе и оваа со цел памет пред мајками ме прашува ти продаваш ли се на машките за пари? Мајка ми почна да и се дере, и типката навреди се и си отиде. Иначе девојчето има 16 години! :|
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. gingerchild

    gingerchild Популарен член

    Се зачлени на:
    19 август 2011
    Пораки:
    1.495
    Допаѓања:
    4.992
    Пол:
    Женски
    Се сеќавам на едно прашање од еден близок другар :
    Дали си невина?
    И тоа кај мене, дома, на пиење чај. Чајот ќе го исплукав, не знам како се воздржав да не избувнам.
    Па уште и се чудеше кога му реков дека сум, и дека тоа не треба да го засега. |(

    уште живееме, ама кога ќе се сетам на тоа не можам да сфатам шо уствари му се деси на дечкото.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. B.Waldorf

    B.Waldorf Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 септември 2011
    Пораки:
    96
    Допаѓања:
    33
    ова лето бевме повеќе другарки и вечерта се шетавме, јас носев знам некоја блуза по прерамки и шорцеви, и слично бевме облечени со другарками, и незнам овие другите отидоа до една слаткара да купат сладолед, нас не мрзеше и седнавме таму на една клупа во населба и одеднаш некој на мотор ром поминува и нешто почнува леле голи неможевте да се соблечете да му ебам мајката дојдете да ве отворам :| и ние такви трчанката ко улави, е тогаш срцето мислам дека ми застана.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Elena-97

    Elena-97 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јули 2011
    Пораки:
    913
    Допаѓања:
    2.107
    Уууф сите имаме по едно ретардирано другарче кое сакаме да го убиеме поради непотребниот срам.
    На пример, една моја другарка ме праша мене и мојата друга другарка кога планираме да се ски..ме ? :fubar: :fubar: :fubar: Јас ваква останав :| Ние ништо не и одговоривме, не запрепасти девојчето, и она си отиде...
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. iloveyou29

    iloveyou29 Queen of beauty

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    5.732
    Допаѓања:
    32.006
    Пол:
    Женски
    Кога излегувавме еднаш со братучедка ми, и на неа многу и беше лошо ( сигурно од пиењето ), и јас отидов да и купам вода и ја поминував улицата и еден со ауди застана го отвори џамот и ми рече :
    кукле зарем вакви ангели како тебе шетаат по земјата? Сакаш да се е*еме во колата само јас морам да свршам надвор да не ја искашкам
    Буквално ми се згади каков народ постои :puke: :puke: :puke:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. tinna123

    tinna123 Активен член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    27
    Допаѓања:
    2
    УФ значит ова никад нема да го заборавам сеа јас и седев у школо и еден ме прашува а бе вистина Мартин те манал по г'з . чка и уффффффф пукнав од страм кај не беше вистина ! (јас незнаев ни за кој мартин збори од почеток)па уште и пред сите ме праша глупак !
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Emche-kremche

    Emche-kremche Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    112
    Едно машко во школо пред сите ме прашува дали имам добиено менструација? :o и толку се засрамив (повекето беа машки таму) и јас му реков дека тоа не го не го интересира и ми кажа дека прашувал за да сме праеле деца и сите ми се смеат,посебно машките.Понепристојно прашање од ова ме немаат прашано.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Mia-K

    Mia-K Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    679
    Допаѓања:
    288
    Пол:
    Женски
    Додека чекавме да дојде наставничката по француски игравме газенка со одделението имаше многу галама до мене беше еден другар и смеејќи ме праша АБЕ..ТИ СИ СКИНАТА? јас останав ваква :| многу се засрамив од него некако си помислив како не му е срам да ме праша такво нешто! а незнам дали слушнаа другите валда не :\
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  12. lusi17

    lusi17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 октомври 2011
    Пораки:
    146
    Допаѓања:
    143
    Пол:
    Женски
    Пред еден месец одев за на тренинг и имав ташна со вода и такви работи што се потребни и тук еден ми иде ама право во фаца за да kiss ко го удрив со ташната ко почнав таму да пцујам да не беше другарками че го убиев ама така ме изнервира неможев да се смирам

    Исто така ми се случи врвии еден дечко од во кола и ми свирка и јас не се вртев и пак идеше по мене со колата и само свиркај и ми вика абе сакаш друштво да ми правиш.. И јас мајкати друштво нека ти правит идиот да ти е*ам културата што ја имаш пцујам тамуу абе како машко се напрајв ии побегна тогаш не ми беше смешно ама сега ко че се сетам само се смеам... хД
     
    На Lolo5 и artemis им се допаѓа ова.
  13. belisima88

    belisima88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2012
    Пораки:
    99
    Допаѓања:
    105
    Пол:
    Женски
    И јас имав една ваква слична сл пред две години кога ке се сетам ми се :puke: од такви манјаци еден т.н колега ми беше само 1 ден на раб.веке не го ни видов фала богу 40 години цело време збореше глупости бесрамни работи и цело време ме манјачеше,а јас само игнор,но :!: кога си тргнавме за дома тој седна до мене и почна да ме пипка му реков еј што ти е :fubar: остави ме можеш татко да ми бидеш едвај чекав да стигнам дома ми беше срам од другите луге :tmi: каков се народ постои без срам и култура.

    Во последно време ме нервира пршањето-Ајде што чекате време вие веке за бебе??? и јас :$ па чекам вие да прашате.ццццц
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Foreveryoungiwannabe

    Foreveryoungiwannabe Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јули 2012
    Пораки:
    309
    Допаѓања:
    685
    И моево е нешто слично.Само не во галама,туку во тишина,пред наставничката.СЕдам јас у прва клупа со другарка ми и она отиде по креди и доаѓа еден (од мое одд.) и пред наставничката ми вика "Абе си ја миксаш"? И ја онаква :o |( Наставничката не слушна (или се правеше дека не слушна).И ога дојде другарка ми на двете ни вика сакате групен бе женски? Бог да чува.Ние 12 годишни,тој колку нас и што не прашува :o Не ми се верува |(
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Caitlin

    Caitlin Активен член

    Се зачлени на:
    29 август 2012
    Пораки:
    68
    Допаѓања:
    26
    Бев кај другарка ми а кај неа бил некој гостин (другар на татко и).Седевме во соба и она рече дека ќе оди до продавница а јас ја молев да седи бидеќи ми беше страв цело време зјапаше во мене.Кога отиде ја останав сама и тогаш слушнав како некој пополека ја отвара вратата јас мислев дека е другарка ми и се стрчав но тоа беше другарот на татко и.Ја цела ваква :sweat: што бара овој овде.Тогаш ме фати за рака и ми рече:
    -Сакаш да го видиш мачорот?Ќе биде по убаво ако се запознаат со мачорката и двете големи споени другарки.
    Ја цела се наежив и му реков тргни се бе стар еден иди гледај жената мангуп и си отидов :!: Остана здрвен.Си отидов дома и другарка ми ме прашуваше зашто сум отишла..Искулирав. Мислам дека сумњаше.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. wizardess

    wizardess Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2012
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    46
    Колку плата земаш?
    ЕЕЕЕх, колку што ме нервира тоа прашање, мислам дека ништо друго не може да ме изнервира.
    И најлошо од се е што го поставуваат некои луѓе, кои, да не речам, се тотални странци во мојот живот.
    Ако сакам, ќе ви кажам. Дотогаш, мојата плата е моја лична работа!
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. donna.17

    donna.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    1.718
    Допаѓања:
    5.012
    Пол:
    Женски
    Пред некој викенд досадно ми беше в кафич и си заминав дома порано и сама. И си одам можда беше околу 12 и слушам гласови од зад мене, машки си прават муабет. И си одам јас и едниот му вика на другиот „а да и го закачам еднаш на оваа и ништо друго не ми треба„ Не ми беше дојдено до кавги и расправии со сељаци инаку ќе му се вратев да му кажам убаво. Идиоти глупи. Како женска да немаат видено.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. green.eyes

    green.eyes Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 јули 2011
    Пораки:
    2.871
    Допаѓања:
    31.228
    Пол:
    Женски
    Во последно време многу ме нервира прашањето „е зошто чекате со Х, што не се земете веќе еднаш„ |( Ок, да, возрасни сме, 6 години сме заедно, ама аман бре сигурно има некоја причина што уште не сме се одлучиле :devil: Демек некој ако ни го каже тоа уште утре во матично одиме |( Глупости, моја врска, мој живот, ние си знаеме кога треба да стапиме во брак.

    И да, многу ме нервира прашањето колку плата земам, и тоа од луѓе кои ги знам се' на се' 5 секунди. И како капаче на ова, дечко ми колку плата земал. |( :fubar: Блиските знаат колку плата земам, и не сум зажалила што знаат, ама на ваков некој сигурно не би му кажала. Барем да беше голема платата да се пофалев :(
     
    На Lolo5 и wizardess им се допаѓа ова.
  19. la-lita-e

    la-lita-e Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2012
    Пораки:
    265
    Допаѓања:
    151
    Мене многу ми се незгодни прашањата за менструација,не знам зошто ама ич ич не ми е убаво да зборам за тоа. И некој ко ќе ме праша-а тебе многу ли ти тече? |( и други бла бла за тоа
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  20. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Прашање од рандом луѓе што ги сретнувам на улица или во автобус: „Девојче силиконска ти е устата?„
    :@ :@ :@ :@ :@
     
    На Lolo5 и crimson им се допаѓа ова.