Непријатна миризба на пенисот на дечко ми

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од milinna, 15 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  ;( ќе почекам,да видам дали некаква иницијатива ќе покаже....ако не...не можам стварно,не можам... излеа работава е како XMaN шо кажа....тоа му е него природна миризба а јас не можам да ја поднесам...
   
 2. CrazyStupidLove

  CrazyStupidLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  581
  Уф, уф, каков смрдлив кретен :D Ич да не се замараш, он од вчера до денес сигурно го измил 500 пати и сеа цел живот ќе има комплекси за тоа, а дека ќе отиде да се провери да види што е проблемот сигурно нема чим се лути од најдобронамерен совет. Значи мани го и одма во потрага по нормален, чист дечко!
   
 3. meandyou

  meandyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  193
  Не женска, не чекај. Мислам почекај некое време додека убаво не замирисаш и јави му се и кажи му дека сакате да излезете. И види дали тоа не му смета. Ако не му смета значи смрдлив ќе е до крај живота. ;)
   
 4. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  не се знае, може бетер ќе се попали по нејзината миризба :lol:
   
 5. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  не прајте ми мајтап бе љуѓе ич не е смешно :) :D ...еве чекам,се прај љут....
   
 6. meandyou

  meandyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  193
  Абе не е мајтап жено. Додека не осети на своја кожа нема да те сфати. Разбери!
   
 7. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  не е мајтап, најсериозно има машки што ги привлекува женската миризба не сеа со недели да скапеме ама има некој им е привлечно како афродизијак, и се палат, на нас ни е чудно ама за нив е сосема нормално,а твојот случај можам да кажам дека му е од нехигиена ти како што кажуваш дека грозно му смрди, човеков се мие дали еднаш неделно :^) а сум приметила и луѓе што од километар корнат само доволно е да седнеш до нив знам еден таков, да не бегам оф топик незнам како би постапила ти но јас да сум на твое место и онака ти рекол да си одиш значи ти олеснил ,кажи му ако тоа би било последен пат најискрено што мислиш,додека сте имале секс не си се чуствувала пријатно во негова близина и дека неможеш да продолжиш вака и дека ти значи и не сакаш да се искараш поради ова биди најискрена и дека ти смета и ти како што викаш дека си бактериофоб таква си едноставно и кажи му дека неможеш да се смениш и нека те прифати таква каква што си, што е полесно да трпиш смрдеа или да стекнеш на нешто навика,во мегувреме направи баланс на разговорот кажи му дека не сакаш да раскинеш што те читам тука и те гледам дека не ти е сеедно на крај заврши со убави зборови и кажи ако сакаш прифати го ова затоа што ова ми е проблем и сакаме заедно да го решиме.види и онака ништо не губиш тука и онака сте се скарале и онака може нема да се смирите ова што ќе му го кажеш може ќе го предомисли или пак кога ќе се видите ако пак има таква смрдеа е тогаш очигледно му е гајле и не сака да се промени така му одговара, тогаш знаеш што треба да направиш ;) јас мислам дека нешто помогнав,обично ако мене нешто ми смета кажувам одоколу и прецизно но ако вака постапи како дечко ти со тебе што ти рекол оди си, е тогаш одам све директно и ми успева :) и онака девојко ти си го скршила мразот епа сеа продолжи со разговоров не го оставај на пола пат ако ти значи толку дечко ти на крај можеш да му направиш некој гест купи му нешто да се смири ситуацијата нема да згрешиш со ова ;)
   
 8. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  кај да те лајкнам бе? :) јас шо викаш ќе го истерам ова до крај,ако сака да поработи/ме на то ќе сака,ако не...сосила убајна не бива!
   
 9. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  извини,знам дека сакаш да помогнеш ама не мислам така. шо сеа тој смрди и јас за инет са смрдам?! и ај ќе си смрдиме. и шо да му речам убо ти е да ти смрдам? можда не е до него,можда така му смрди...не знам беее :@ :o :worried:
   
  На teressa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. spasovskaa

  spasovskaa Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  13
  Јас прво нешто уште пред да почнам да имам односи т.е кога бевме во фазата фаќање, проверив како мириса за да не му ја мислам потоа. Нека се избања дечкото и нека ти се јави, а не да те брка од дома мани тука му зборуваш за подобро на двајцата а тој така.. пуфф да не е единствен па да го трпиш така смрдлив. Нема смисла
   
 11. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  убо си напрајла. не знам накај веќе води ова.се си мислам дека ќе раскиниме. ;( ;( ;( ;( ;(
   
 12. WildCherry

  WildCherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  1.167
  milinna
  Ај побарај го детево и речи му дека треба да разговарате. Ако прифати, земите поразговарајте з аова, речи му дека ти значи типов дека нејќеш да го изгубиш и дека се грижиш за него, речи пр дека си прочитала низ нет околу инфекции дека еден од знаците е и миризбата, речи му дека правиш за негово добро. Нека те сослуша убаво.

  Ако не сака да прифати да се видите, или ако почне да ти се понаша коа ке се видите, слободно заврти се и замини си.
  битно ти твоето си го направила.

  Сепак не чекај на него, туку јави му се . :)
   
 13. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  му се јавив. и тргнат беше со идејата дека треба да прекиниме. ама јас му кажав шо мислев и имав да му кажам и некако,му светна на мажетината дека можда и во право сум. Мразам шо мора да признаам ама излеа е до хигиената. Или не знам....знам само дека сношти ме однесе до небото и назад и не мирисаше на ништоооо :lol: :rofl: :lol: :rofl: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 14. CrazyStupidLove

  CrazyStupidLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  581
  Значи можело ако се сака, ајде честито :rofl:
   
 15. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  сите ве сакам! на свето најпоќе! :inlove: :$ :hug:
   
 16. WildCherry

  WildCherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  1.167
  aххх златното его машко му било повредено. Добро си направила што си му кажала што сакаш :)
   
 17. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  milinna ти самата ако не си кажеш што те мачи и смета, никој место тебе нема да каже,јас секогаш терам најискрено очи во очи,недопаѓало допаѓало таа сум си јас,критикувам но и ме критикуваат фала богу човек сум, ама барем прифаќам така и ти, најлошо е да трпиш нешто и некого,гледаш ти собра храброст и му кажа а што ќе беше ако трпеше?значи супер, сме ти дале подршка и не послуша мило ми е :)
   
 18. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  ух,ама дааа фала Богу шо наидов на поддршка. Се навреди,знам,ми кажа сам ама мислам и дека му се допадна тоа што бев отворена и му кажав. хихихи :lol: јас си кажвам обично,се си плескам,ама ова малку поделикатно беше....дааалекуу поделикатноооооо :emo:
   
 19. simonice

  simonice Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  97
  Мило ми е што се добро испадна ;)
  и ти задоволна и тој спастрен :hai:
   
 20. MarioCasas

  MarioCasas Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2012
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  36
  стручен совет од машко е само нехигиена така да си знаеш позз
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.