1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Непријатна миризба на пенисот на дечко ми

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од milinna, 15 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    ;( ќе почекам,да видам дали некаква иницијатива ќе покаже....ако не...не можам стварно,не можам... излеа работава е како XMaN шо кажа....тоа му е него природна миризба а јас не можам да ја поднесам...
     
  2. CrazyStupidLove

    CrazyStupidLove Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    894
    Допаѓања:
    586
    Уф, уф, каков смрдлив кретен :D Ич да не се замараш, он од вчера до денес сигурно го измил 500 пати и сеа цел живот ќе има комплекси за тоа, а дека ќе отиде да се провери да види што е проблемот сигурно нема чим се лути од најдобронамерен совет. Значи мани го и одма во потрага по нормален, чист дечко!
     
  3. meandyou

    meandyou Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    353
    Допаѓања:
    195
    Не женска, не чекај. Мислам почекај некое време додека убаво не замирисаш и јави му се и кажи му дека сакате да излезете. И види дали тоа не му смета. Ако не му смета значи смрдлив ќе е до крај живота. ;)
     
  4. heart.stealer

    heart.stealer Популарен член

    Се зачлени на:
    10 април 2012
    Пораки:
    1.016
    Допаѓања:
    278
    не се знае, може бетер ќе се попали по нејзината миризба :lol:
     
  5. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    не прајте ми мајтап бе љуѓе ич не е смешно :) :D ...еве чекам,се прај љут....
     
    На Domont123 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. meandyou

    meandyou Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    353
    Допаѓања:
    195
    Абе не е мајтап жено. Додека не осети на своја кожа нема да те сфати. Разбери!
     
  7. heart.stealer

    heart.stealer Популарен член

    Се зачлени на:
    10 април 2012
    Пораки:
    1.016
    Допаѓања:
    278
    не е мајтап, најсериозно има машки што ги привлекува женската миризба не сеа со недели да скапеме ама има некој им е привлечно како афродизијак, и се палат, на нас ни е чудно ама за нив е сосема нормално,а твојот случај можам да кажам дека му е од нехигиена ти како што кажуваш дека грозно му смрди, човеков се мие дали еднаш неделно :^) а сум приметила и луѓе што од километар корнат само доволно е да седнеш до нив знам еден таков, да не бегам оф топик незнам како би постапила ти но јас да сум на твое место и онака ти рекол да си одиш значи ти олеснил ,кажи му ако тоа би било последен пат најискрено што мислиш,додека сте имале секс не си се чуствувала пријатно во негова близина и дека неможеш да продолжиш вака и дека ти значи и не сакаш да се искараш поради ова биди најискрена и дека ти смета и ти како што викаш дека си бактериофоб таква си едноставно и кажи му дека неможеш да се смениш и нека те прифати таква каква што си, што е полесно да трпиш смрдеа или да стекнеш на нешто навика,во мегувреме направи баланс на разговорот кажи му дека не сакаш да раскинеш што те читам тука и те гледам дека не ти е сеедно на крај заврши со убави зборови и кажи ако сакаш прифати го ова затоа што ова ми е проблем и сакаме заедно да го решиме.види и онака ништо не губиш тука и онака сте се скарале и онака може нема да се смирите ова што ќе му го кажеш може ќе го предомисли или пак кога ќе се видите ако пак има таква смрдеа е тогаш очигледно му е гајле и не сака да се промени така му одговара, тогаш знаеш што треба да направиш ;) јас мислам дека нешто помогнав,обично ако мене нешто ми смета кажувам одоколу и прецизно но ако вака постапи како дечко ти со тебе што ти рекол оди си, е тогаш одам све директно и ми успева :) и онака девојко ти си го скршила мразот епа сеа продолжи со разговоров не го оставај на пола пат ако ти значи толку дечко ти на крај можеш да му направиш некој гест купи му нешто да се смири ситуацијата нема да згрешиш со ова ;)
     
  8. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    кај да те лајкнам бе? :) јас шо викаш ќе го истерам ова до крај,ако сака да поработи/ме на то ќе сака,ако не...сосила убајна не бива!
     
  9. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    извини,знам дека сакаш да помогнеш ама не мислам така. шо сеа тој смрди и јас за инет са смрдам?! и ај ќе си смрдиме. и шо да му речам убо ти е да ти смрдам? можда не е до него,можда така му смрди...не знам беее :@ :o :worried:
     
    На teressa му/ѝ се допаѓа ова.
  10. spasovskaa

    spasovskaa Активен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2012
    Пораки:
    96
    Допаѓања:
    13
    Јас прво нешто уште пред да почнам да имам односи т.е кога бевме во фазата фаќање, проверив како мириса за да не му ја мислам потоа. Нека се избања дечкото и нека ти се јави, а не да те брка од дома мани тука му зборуваш за подобро на двајцата а тој така.. пуфф да не е единствен па да го трпиш така смрдлив. Нема смисла
     
  11. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    убо си напрајла. не знам накај веќе води ова.се си мислам дека ќе раскиниме. ;( ;( ;( ;( ;(
     
  12. WildCherry

    WildCherry Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2011
    Пораки:
    1.193
    Допаѓања:
    1.172
    milinna
    Ај побарај го детево и речи му дека треба да разговарате. Ако прифати, земите поразговарајте з аова, речи му дека ти значи типов дека нејќеш да го изгубиш и дека се грижиш за него, речи пр дека си прочитала низ нет околу инфекции дека еден од знаците е и миризбата, речи му дека правиш за негово добро. Нека те сослуша убаво.

    Ако не сака да прифати да се видите, или ако почне да ти се понаша коа ке се видите, слободно заврти се и замини си.
    битно ти твоето си го направила.

    Сепак не чекај на него, туку јави му се . :)
     
  13. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    му се јавив. и тргнат беше со идејата дека треба да прекиниме. ама јас му кажав шо мислев и имав да му кажам и некако,му светна на мажетината дека можда и во право сум. Мразам шо мора да признаам ама излеа е до хигиената. Или не знам....знам само дека сношти ме однесе до небото и назад и не мирисаше на ништоооо :lol: :rofl: :lol: :rofl: :inlove: :inlove: :inlove:
     
  14. CrazyStupidLove

    CrazyStupidLove Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    894
    Допаѓања:
    586
    Значи можело ако се сака, ајде честито :rofl:
     
  15. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    сите ве сакам! на свето најпоќе! :inlove: :$ :hug:
     
  16. WildCherry

    WildCherry Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2011
    Пораки:
    1.193
    Допаѓања:
    1.172
    aххх златното его машко му било повредено. Добро си направила што си му кажала што сакаш :)
     
  17. heart.stealer

    heart.stealer Популарен член

    Се зачлени на:
    10 април 2012
    Пораки:
    1.016
    Допаѓања:
    278
    milinna ти самата ако не си кажеш што те мачи и смета, никој место тебе нема да каже,јас секогаш терам најискрено очи во очи,недопаѓало допаѓало таа сум си јас,критикувам но и ме критикуваат фала богу човек сум, ама барем прифаќам така и ти, најлошо е да трпиш нешто и некого,гледаш ти собра храброст и му кажа а што ќе беше ако трпеше?значи супер, сме ти дале подршка и не послуша мило ми е :)
     
  18. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    ух,ама дааа фала Богу шо наидов на поддршка. Се навреди,знам,ми кажа сам ама мислам и дека му се допадна тоа што бев отворена и му кажав. хихихи :lol: јас си кажвам обично,се си плескам,ама ова малку поделикатно беше....дааалекуу поделикатноооооо :emo:
     
  19. simonice

    simonice Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2012
    Пораки:
    251
    Допаѓања:
    99
    Мило ми е што се добро испадна ;)
    и ти задоволна и тој спастрен :hai:
     
  20. MarioCasas

    MarioCasas Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2012
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    111
    стручен совет од машко е само нехигиена така да си знаеш позз
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.