Непријатна миризба на пенисот на дечко ми

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од milinna, 15 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  1.949
  Допаѓања:
  29.536
  Пол:
  Женски
  луге извинете за офф топик знам дека ова е сериозен проблем и не е за смеење ама ако ми верувате со солзи се смеам ке паднам од столица ова е невидена работа :D :D :D:D :D :D:D :D: :D
  И како го решивте проблемот се мие ли сеа мириса ли уште толку деф е од нехигиена или сепак мене поише ми личи на здравствен проблем.
  Секое добро до девојчево што ја отвори темава слатно ме изнасмеа и се надевам веке ке нема вакви проблеми .:)
   
 2. milinna

  milinna Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  26
  аууу аман ма? и мене можда некој друг кога би ми го кажал би ми било смешно,ама кога се сретнав истото,ич не беше за смеење! секоја чест,мило ми е шо те насмеав! :clap: ;)
   
 3. Ma-Ri

  Ma-Ri Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  ЈАс искрено мислам , дека не е од хигиена .
  Млад дечко до толку да не одржува хигиена да остави да удара во нос некоја тешка миризба од неговиот пенис неверувам...МИслам дека има некој друг проблем ,кој треба медицински да се открие и спречи на време.
   
 4. Nenasitni

  Nenasitni Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  31
  нормално е да има миризба некоја,сиг нема да мириса на ванила :D како и вкус.ама веројатно ова е инфекција или пак некоја бактерија..
   
 5. Angel-Heart

  Angel-Heart Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  9
  јас несум се сретнала со вакво нешто... можеби е некоја инфекција... ако користи кондом нема да ти мириса, сета миризба ке остане внатре :P .. а одкако ке заврши нека се облака набрзина.. незнам друго со да кажам.. баајјј... ;)
   
 6. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.516
  Допаѓања:
  72.705
  Пол:
  Женски
  Што се нема да прочитам :$

  Натерај го да влезе во купатило и ,удри сестро,миј, рибај,шампонирај...е после ако има миризба за рака и на чичко уролог.И купи му памучна долна облека никако синтетика.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.