1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нераскинливо(Kordugum)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Pussycat, 2 октомври 2016.

 1. Pussycat

  Pussycat Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  14
  Уште една многу убава серија со мојот омилен турски глумец Ibrahim Celikkol полна со мистерии,и семејни тајни,омраза помегу најблиските и се разбира далеку поубава и посовремена серија од овие што ги даваат на сител (без навреда).Актерите убаво избрани,глумата супер се е одлично :)
   
  На only44you му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Pussycat

  Pussycat Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  14
   
  На only44you му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Pussycat

  Pussycat Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  14
   
  На only44you му/ѝ се допаѓа ова.
 4. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  Јесс ! Сега кога не смеам да правам ајвар, слушам македонска и србска музика, ќе си го перам мозокот со уште еден турски филм.
   

  Прикачени фајлови:

 5. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.782
  Пол:
  Женски
  Na koj kanal ja prikazuvaat serijava ?
   
 6. Pussycat

  Pussycat Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  14
  На only44you му/ѝ се допаѓа ова.
 7. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.782
  Пол:
  Женски
 8. malecko5

  malecko5 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  1.288
  Допаѓања:
  948
  Дали ќе ја даваат серијава кај нас? Ми изгледа како интересна серија