Нервоза - колку се нервирате и зошто?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ozbilnazena, 20 април 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  ауууууууууу колку ме нервира мува кога ми зуе или пчела,или пак додека спијам и некоја мува што влегла од прет таа ден да ме разбуди лелеееееееее станувам и ја убивам :@ ама после цела ден ми шњ!
   
 2. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.286
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  моментално се нервирам зашто МЕ ЗАМАРА, ПРЕМНОГУ МЕ ЗАМАРА и не сваќа дека ме замара ! :fubar:
  а исто така се нервирам коа некој е оладен спрема мене, осеќам дека е љут , а сепак негира .
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Е сеа можда е малку глупаво, ама се нервирам за времево, затоа што врне, а тоа не ми оди баш во прилог. Ако не престане до четврток, ништо од тоа што го имав замислено за фризурата.
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Точно и јас!! :@ :@ :@
   
 5. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  34
  Ме то :$ :$ :$
   
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Се нервирам кога некој ќе ме извиси,кога некој нон стоп ви виси над глава и ми соли памет,се нервирам кога врни ,се нервирам кога се наградени тие што не го заслужиле тоа,се нервирам кога некој не сака нешто да ми објасни и само ќе кажее ДОБРООО!! ууфф... :envy: :@
   
 7. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Ме нервира некоја напната ситуација-ме нервира лицемерство,скриени интереси,и лага...
   
 8. Lil-bitch

  Lil-bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2010
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  22

  исто и мене :@
   
 9. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Се нервирам од самобендисани жени-мажи а денес ги има многу.
   
 10. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  се нервирам кога некој ми откажува договор најчесто за излегување, се нервирам кога некој не е точен , се нервирам кога чекам и најмногу мразам неодговорност и неорганизираност
   
 11. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.383
  Пол:
  Женски
  Нешто посебно не се нервирам, други ме нервираат. Ме нервираат моите кога се расправаат за ситници, после јас нервозна а они си се разбрале :D Ме нервира и инструкторот по возење, само да знаете колку го пцујам во себе, ме нервира и дечко ми кога се прави невинаш. Ама не е толку страшно, овие нервози бргу поминуваат. :D
   
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  Се нервирам што ќе одам утре со автобус за прилеп................... :@ :@ :@
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Се нервирам кога ме злоупотребуваат. Да не се разбереме погрешно, мразам кога јас сум секогаш тука за некого, а тој некој не може да ме удостои ни со еден смс.
   
 14. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  1.128
  Се нервирам со школово глупо !! :@ едвај чекам 10 јуни ..
   
 15. gabigabi

  gabigabi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5

  A da si ostanes nepismena? ;)
   
 16. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Се нервирам -затоа што не ги сакам моторите ...А мојот син бара мотор...Имам лоши успомени од лудите години .
  И не ги сакам во моја близина. Но кој ме шиша , крвта вода не бива и гените се наследни ...каков татко таков син.На крај ќе попуштам и ќе го купам
   
 17. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.121
  Допаѓања:
  4.872
  се нервирам кога нешто ми е испланирано а трга наопаку
  се нервирам затоа што неможам да си најдам работа
  и се нервирам кога ќе видам дека 15 годишни девојчиња имаат секс а не се ни целосно оформени е ова не да ме нервира ме вади од такт
  се нервирам кога некој ме прави будала во здрав мозок а знам дека ме лаже
  се нервирам затоа што сум добра со сите и незнам да кажам не
   
 18. ana05

  ana05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  31
  Kога некој ме прави будала во очи а знае дека не му верувам ни збор и сепак продолжува со убедувањето :^)
   
 19. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  брррр... дечко ми во последно време ме нервира најмногу... знае да биде терсене некогаш уфффффф :@ :@ не можеш да се разбереш како човек, се мора со викање и кавги :(
   
 20. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.880
  најмногу ме нервира кога некои личности секогаш не ставаат во 2план.и кога љугето мислат дека можеш да издржиш се :devil: