1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нервоза

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 3 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  26
  Сите некогаш сме биле нервозни...Па како вие ја искажувате нервозата?Дали ја чувате во себе или ја покажувате за сите да знаат?

  Јас обично трескам врати и му се дерам на секого што ќе ми се најде на патот. ]:)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.505
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.