1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нервоза

Дискусија во 'Канта' започната од Celebrity033, 18 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Celebrity033

  Celebrity033 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Како се релаксирате кога тој/таа ќе ве налути?
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.309
  Допаѓања:
  58.136
  Пол:
  Женски
  Ако ме налути додека сме заедно, брзо ми поминува. Како да му се лутам кога седи покрај мене и се обидува да ме гушне :inlove: Изгледа како да се обидува да погали рис :D А ако ме налути кога не сме заедно, тогаш тешко ми поминува, додека не преспијам потешко тоа :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.