1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нервози за некои луѓе

Дискусија во 'Канта' започната од LadyStyle, 13 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyStyle

  LadyStyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  Имам проблем.
  Имено,секој машки другар што ќе ми стане најдобар другар,одеднаш сите ме поврзуваат со него..Станко и Лејди,Петко и Лејди...

  Убаво им објаснувам да прекинат,но еве пак го прават тоа.
  Кажете ми како да им објаснам да прекинат?Како да прекинат?
  П.С-Ме нервира зошто потоа сите мислат дека јас навистина сум со него,а нема благе везе |(

  Благодарам однапред

  Ако има слична тема,се извинувам.
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  Мислам дека темата треба да се заклучи,а твоето прашање да се постави во СДП.
  Инаку за ситуацијата,сигурно имаш таков однос со дечкото,што сите ги наведува да помислат дека сте заедно..Пробај да воспоставиш однос повеќе на другарска база и се ке си биде океј ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.