1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нестор-типс

Дискусија во 'Спорт' започната од anonimna.999, 24 декември 2019.

 1. anonimna.999

  anonimna.999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2017
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Барав низ нет но неможев да најдам искуства, малце да појаснам тоа се некои луѓе што ви кажуваат точен резултат на фудбалски натпревари а тоа се наплаќа се разбира, имаат и страна на фб и баш се познати но сепак неможам да најдам некои искуства. Фала ви однапред