Нешта кои тинејџерите ги сакаат(слики)

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Tumblr, 24 март 2013.

 1. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  991
  Пол:
  Женски
  Многу ми се интересни ваквите слики,забавно ми е да ги читам.Мислам дека нема друга ваква тема,поправете ме ако грешам и баш затоа мислам дека е многу интересна
  Да почнам:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Twinkles, LittlePinky, beautiful.butterfly и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Twinkles, LittlePinky и beautiful.butterfly им се допаѓа ова.
 3. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.484
  Допаѓања:
  3.147
  Пол:
  Женски
  Мислам дека овие работи ги сакаат сите, не само тинејџерите. :wasntme:
   
  На Aleksandar441, kikav и Dog-lover им се допаѓа ова.
 4. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  991
  Пол:
  Женски
  очекував некој ваков коментар,но мене некако повеќе на тинејџери ме асоцираат некои работи и за тоа :)
   
 5. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  873
  Допаѓања:
  1.713
  Пол:
  Женски
  Аххх :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Twinkles, Dog-lover, Tiki-lolipop и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Tiki-lolipop

  Tiki-lolipop Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2013
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  1.279
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] :l:
  [​IMG]
  [​IMG]
  и уште мнг мнг други.. :D :D
   
  На Twinkles и Dog-lover им се допаѓа ова.
 7. Cake.pops

  Cake.pops Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  24
  :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.484
  Допаѓања:
  3.147
  Пол:
  Женски
  :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  На RockNroLLGirL, LittlePinky, XstrongerX и 3 други им се допаѓа ова.
 9. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.412
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На sugarlips, lana.del-rey и Ann.94 им се допаѓа ова.
 10. Girl-50

  Girl-50 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  843
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 11. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
 12. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG] :inlove:
   
  На Ultimate.Shopper, Someonespecial и Tumblr им се допаѓа ова.
 13. the.vampire.girl

  the.vampire.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  1.488
  Пол:
  Женски
  :inlove: :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Ultimate.Shopper, Snow-Star и Tumblr им се допаѓа ова.
 14. Buterflygirll

  Buterflygirll Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  77
  Точно :) :D :rofl:
   
 15. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Study MATH :inlove: :inlove: :inlove: One love :P Некој вака збрлаени(спобудалени) ко мене ;)
  [​IMG]
   
 16. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.079
  Допаѓања:
  15.962
  Пол:
  Женски
 17. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Anabelle.Amorette му/ѝ се допаѓа ова.
 18. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  789
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • large.jpg
   large.jpg
   Големина на фајлот:
   206,7 KB
   Прегледи:
   89
 19. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  [​IMG] :inlove:
  [​IMG]
   
  На anabela525 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.521
  Допаѓања:
  4.888
  Пол:
  Женски
  омилени :inlove:
  [​IMG] :inlove: :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] so girly :inlove:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  значи темава може да се вика ЈustGirlyThings оти така се викаа овие што ги праат слики ваквии :wasntme:
   
  На Аliсe и anabela525 им се допаѓа ова.