Нешта што ви предизвикуваат солзи во очи...

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Lolipop23, 31 март 2010.

 1. DesertRose

  DesertRose Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  Јас СЕКОГАШ се растажувам кога ке ја слушнам оваа инструментална музика.Еве го линкот доколку сакате да ја слушнете.http://www.youtube.com/watch?v=09UhKyLHYsg.А се вика Time Changed Everything-Nyctalgia.Самиот наслов кажува......... ;(
   
 2. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Добра е песнава, ама морам офф топик да ти кажам,потписот ти е одличен.А кој не го гледал филмот нека го гледа :)
   
 3. DesertRose

  DesertRose Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  Blagodaram Krisi za pofalbata,a filmot DA odlicen e :)
   
 4. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.097
  Допаѓања:
  1.280
  Добар филм како Титаник и Чекори за паметење .. како добра песна - Europe - Carrie ... :(
   
  На Malechk0 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  Јас сум плачела само на Чекори за паметење, на друго ништо, сега за сега !! :)
   
 6. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  Минатата недела бев на свадба по невеста во друг град .
  Да ви кажам дека и на свадба заплакав .
  Многу одамна ја имам слушнато песнава ,па ме врати во 80 години кога и се пееше со старите адети.
  Црешна се од корен корнеше мома се од мајка делеше.... и сите присутни расплакани како на бесење да оди. А невестата си ја расипа шминката -но некому му текна да ја испее и сите по неа :)
   
 7. angelce1

  angelce1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  226
  На citiesinflames, Foreveryoungiwannabe и Bibko им се допаѓа ова.
 8. katka-slatka

  katka-slatka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  43
  Ах,што ли се не ме расплакува... Плачам на филмови,на песни,плачам кога сум во право а немам на кого да докажам :$ ... Не знам зошто,ама таква сум си плачка... ;( ;( ;(
   
 9. orient

  orient Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  гладни и боси дечиња ;( ;( ;(
   
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Ете тоа видеото од пред 2 поста, го гледав сега пред малку, има некои работи човек неможе да се воздржи па да не заплаче.
   
 11. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.215
  Плачам кога гледам тажни сцени на Бандини :) Плачам кога дечко ми мисли дека лажам, плачам кога ќе се сетам на една моја другарка што е малце болна... Плачка сум! ;(
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Плачам кога ќе ме изнервираат, не ми веруваат и ме понижуваат.
  И плачам кога мноооогу ќе се изнервирам и кога се дерам како улава затоа што сум дозволила да ме испровоцираат.
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 13. SunFlower94

  SunFlower94 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  362
 14. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Јас сум голема плачка.Плачам на сите караници со било која особа,плачам на навреди,плачам на филмови..за секоја ситница ;(
   
 15. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.387
  Пол:
  Женски
  Ауууу, јас ова дури сега го гледам. Ненормална жена, зарем и вакви луѓе постојат ...што се не држи оваа земја на себе .
   
 16. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.515
  Пол:
  Женски
  Ах плачам често, не внимавам никој да не забележи. Плачам на тажни судбини, но најчесто плачам заради мајка ми која е толку силна и покрај се што и се има случено. Плачам на песната домакине добри гости ти дојдоа, зошто кај нас домакинот го нема. Плачам кога ќе видам штотуку родено дете болно. Има многу работи кои ме погодуваат и заради кои ми навираат солзи во очите.
   
 17. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  63
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Леле душа... а ние се жалиме ако ни се потрошил регенераторот или ни се скршил нокт.
   
 19. Tabby

  Tabby Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2010
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  23
  ;( ;(
   
 20. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Кога сум искрена а некој не ми верува плачам . Кога гледам кучиња на улица болни и глади плачам . Кога татко ми си иде плачам. Кога нешто ме боли плачам , не можам да трпам .. На некои тажни филмови и се пронаоѓам во нив , плачам .Кога некој ме навредува а тоа не е вистина ..Кога се карам со некој што ми значи ..Плачка сум , ама никој не гледа кога плачам , ретко кога се отварам пред некој ..