Нешта што ви предизвикуваат солзи во очи...

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Lolipop23, 31 март 2010.

 1. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.562
  Допаѓања:
  141.794
  Nemam solzi veke....seknaa...
   
  На SummerGirl и marchi-cool им се допаѓа ова.
 2. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.239
  Допаѓања:
  52.087
  Случки од минатото...
   
  На SummerGirl, Crna Dama и Rama им се допаѓа ова.
 3. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.082
  Педерите;(
   
 4. СуперДевојка

  СуперДевојка Популарен член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  1.244
  Допаѓања:
  7.729
  Пол:
  Женски
  Тажни судбини на напуштени животни било вистински или филм. И лични дешавки низ кои сум поминала кога ќе се сетам на нив.
   
  На La.loca, SummerGirl и Miss.A. им се допаѓа ова.
 5. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  523
  Пол:
  Женски
  Тажни песни,тажни филмови
   
 6. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.381
  Допаѓања:
  29.504
  Пол:
  Женски
  Разделби...
   
  На Rama и SummerGirl им се допаѓа ова.
 7. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.945
  Пол:
  Машки
  Кога ќе се сетам на убавите моменти поминати со моите блиски кои не се повеќе помеѓу нас.
   
  На Rama и SummerGirl им се допаѓа ова.
 8. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.250
  Допаѓања:
  7.105
  Пол:
  Женски
  Моментот кога денеска се видов со една пријателка и ми кажа дека снаата и починала и оставила две мали девојчиња ;(
  Сиров живот!:x
   
  На Rama и SummerGirl им се допаѓа ова.
 9. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.149
  Допаѓања:
  3.891
  Пол:
  Машки
  Сецкање кромид. ;(
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. carangigia

  carangigia Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  4.720
  Пол:
  Женски
  Смртта на блиски луѓе и кога давам пари на бездомници знам дека ќе можат да си купат храна за тој ден, но нареден ден пак ќе бидат гладни....
   
  Последна измена: 27 јуни 2018
  На Rama, Selest, SummerGirl и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.422
  Допаѓања:
  7.619
  Пол:
  Женски
  Единствено нешто што секогаш ме насолзува е кога ќе се сетам на дедо ми.
  Најзначаен човек во животот ми беше, еве 5 години поминаа откако го нема ама уште ме боли кога ќе се сетам.;(
   
  На Lolipop23, Rama, Selest и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Macito007

  Macito007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2017
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  2.301
  Пол:
  Женски
  Сеќавање на убавите среќни моменти од минатото со луѓе кои не се меѓу нас... :u:
  Напуштени, болни кучиња и мачки на улиците...
  Осамени стари лица.... :(
   
  На SummerGirl, Lolipop23, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.397
  Допаѓања:
  104.878
  Дете во семејство во кое мора да глуми нешто шо не е, само за родителите да си ги исполнат комплексите.
   
  На Someonespecial, cresa-jagoda, Lolo5 и 5 други им се допаѓа ова.
 14. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.140
  Допаѓања:
  5.296
  Пол:
  Женски
  Кога ќе видам некое многу насмеано бебе... или пак како плаче.

  Поделбата на децата...
   
  На cresa-jagoda, SummerGirl и Rama им се допаѓа ова.
 15. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.282
  Допаѓања:
  18.046
  Пол:
  Женски
  Дим од цигари:smoke: