1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нешто за FB?

Дискусија во 'Канта' започната од BlackSwan070, 25 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlackSwan070

  BlackSwan070 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  3
  Eпа вака не знаев каде да го сместам ова прашање но се решив тука, вака разбрав дека може на ФБ да се читаат пораки кај други личности без да им го знаеш пассот паа ако некој знае нека каже :lol:
   
 2. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.577
  Account->account settings и на deactivate account само кликаш и толку.
  А пред тоа избриши си ги сите твои пораки, бидејќи во моментов јас и уште 10 луѓе ти ги читаме.
   
  На la-chicka, baguf4e, DAngel и 2 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.