1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нешто карактеристично за членот над тебе :)

Дискусија во 'Канта' започната од Someonespecial, 3 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.930
  Допаѓања:
  162.195
  Пол:
  Женски
  Мислам дека насловот доволно објаснува :)
  Напишете нешто карактеристично за форумџиката над вас, нешто по што мислите дека е препознатлива :)
  (Ако ви изгледа слична со некоја друга тема слободно канта :) )
   
 2. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.