Нешто кое ме расположи денеска ...

Дискусија во 'Канта' започната од LostInThePast, 21 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LostInThePast

  LostInThePast Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  55
  Дали некој од семејството,партнерот,некоја слика,видео,некој виц или друго ...

  Мене денеска ме расположи видеово подоле.
  http://www.youtube.com/watch?v=lBpycvdcbZY

  Се пресмеав :rofl:
   
  На DeDee и cindy им се допаѓа ова.
 2. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  161
  леее танцов на пингвиниве :rofl: закон сееее


  ми тргна мене од синоќа - матурата од братучеда ми, моите вујковци кои ги немав видено скоро цела година па се изнагушкавме и ги изнабацував да му трае за цела година што нема да се видиме :* ... трае уште оваа еуфорија моментално ги чекам да дојдат му правев палачинки ... :inlove: се радувам ... а знам дека ќе ми биде тешко од утре ... си одат ;( ;( ;(
   
 3. IndieGirl

  IndieGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  705
  двете ташнички што си ги купив денес! :) :rofl:
   
 4. pufi-cufi

  pufi-cufi Популарен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2010
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  1.763
  Помислата на моето пуфче, кое расте во мене.....и бакнежот со кој ме разбуди моето злато... :wasntme: ^_^
   
 5. Em4e711

  Em4e711 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  166
  Сеќавањата на вчерашната пијана вечер :Р:Р
   
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Има многу вакви слични теми во „Кафе-мубаети“.
  Оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.