1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нешто позајмено (Something Borrowed) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од bibip, 17 февруари 2013.

 1. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  101
  Филмов го гледав вчера и мислам дека заслужува место ,
  во него се обработува тема за машко-женското пријателство и тоа колу е тенка линијата помеѓу љубовта и пријателството.
  [​IMG]
  Главни улоги:Ginnifer Goodwin, Kate Hudson и Colin Egglesfield
   
 2. fox.megan

  fox.megan Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2013
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  85
  Навистина ме чуди како е можно да нема коментар за ваков филм. Верувајте, и да сте најголемиот монструм на светот филмов ќе разбуди барем една емоција кај вас! На секој го препорачувам да го гледа!
   
 3. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.519
  Пол:
  Женски
  Не сум видела дека имало тема за филмов. Еден од омилените ми е. Многу добра приказна (y)
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.140
  Допаѓања:
  76.526
  Пол:
  Женски
  Го купив, го имам на цд но и не ми е којзнае што. Не сум баш по такви жанрови... :)
   
 5. cavalli

  cavalli Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.612
  Пол:
  Женски
  Филмов и 10 пати да го гледам нема да ми досади. Само што можеле да одберат многу поубава актерка. Како и да е предобар е. Fave ми е :l: