1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нешто што сме правеле како мали

Дискусија во 'Канта' започната од yeah, 29 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  63
  Ја креирав темава бидејќи не најдов ваква јас имам многу да ви кажам напишете и вие нешто навистина смешно и глупо хах :D
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.