1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не ги заклучувајте темите!!

Дискусија во 'Канта' започната од ray-man, 12 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ray-man

  ray-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  390
  Пол:
  Машки
  Здраво ''тим'', зошто заклучувате теми и не им дозволувате на членовите кои го избрале баш вашиот форум да си создаваат теми? Имам само 2 теми, втората ми е заклучена |(
   
 2. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  468
  Не сум во „тим“, ама веројатно ти е заклучена затоа што веќе постои тема со иста поента како таа втората што си ја отворил
  opsti-diskusii/sto-najmnogu-ve-privlekuva-kaj-mazite-t743/
  Сега и третава ќе ти ја заклучат. Да ја отвореше во За форумот, а не во Сингл, може и ќе видеше некој век, ама тешко.
  Друг пат, ако сакаш да видиш дали постои слична тема, провери преку системот за пребарување.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.