1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не губете ги нервите поради ситниците во љубовта(Д-р Ричард)

Дискусија во 'Книги' започната од Kikk-i, 24 март 2011.

 1. Kikk-i

  Kikk-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Ова е книга полна со совети од Д-р Ричард Карлос и Кристина Карлос. Ја препорачувам на сите, и на оние кои се во врска и на оние кои не се во врска.. Навистина има што да се прочита и може да ви го промени животот доколку се одлучите да се придржувате до некои од советите, навистина се корисни. Ако имате партнер може да ја читате книгата заедно со него/неа и ќе ја освежите врската, ќе ја направите посигурна. Има многу примери како треба да се однесуваме ако сакаме денот да ни биди исполнет со среќа и љубов, а нели тоа е она сите што го сакаме? :)
   
 2. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.465
  Еее што би ми се нашла ваква книга :) а која цена е и колку странички да не е ептен дебелка :D

  Феминки уште некој предлог .....
   
 3. LoveIsAllAround

  LoveIsAllAround Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  96
  283 страници...Преекрасна ее...Денес започнав да ја читам ии во еден здив веке прочитав половина од неа..Прекрасна навистина..Корисни совети кои што доколку би можеле да ги применуваме постојано и да се придржуваме кон нив сите би имале една прекрасна врска :D