1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не е лесно да се биде жена!

Дискусија во 'Канта' започната од Marija.Bela, 26 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marija.Bela

  Marija.Bela Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Не е лесно да се биде жена, треба да работиш како коњ, да изгледаш како девојка, да размислуваш како маж и да се однесуваш како дама!
   
  На tinnalove му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32
  Токму така.. :lol:
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  И која е целта на темава? |(
   
 4. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.007
  Аааааааа како билоооо....а демек мажите не работат,не треба да се средени и да имаат убаво однесување???????

  Што сака авторот да каже со темава не ми е јасно,што уствари треба да се дискутира?????
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата е заклучена затоа што не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.