1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не знам дали ме сака :(

Дискусија во 'Канта' започната од MakiBiebs, 15 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MakiBiebs

  MakiBiebs Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Веќе уште од почетокот на годината разменуваме погледи и задутре идеме заедно на екскурзија.. незнам дали ме сака, ме свиѓа, или пак воопшто не го ни интересирам.. помош! :( :worried:
   
 2. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472

  Насловот звуче како..да станува збор за не знам колку комплициран проблем..
  А вака..
  Со неколку погледи не може да знаеш дали има симпатии кон тебе или не.
  Екскурзијата е прилика да се зближете.
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
  Драга Везилке,
  Очигледно е дека го симпатизираш, но пак за тоа, остави ги работите да течат спонтано, отколку да ги форсираш. Екскурзијата ти е прилика да започнеш комуникација и сама да увидиш.
   
 4. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.445
  Допаѓања:
  39.577
  Пол:
  Женски
  Ај ќе го прашам и ќе ти кажам. И ќе отворам нова тема за 100% да видиш, да не промашиш :!:
   
 5. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.258
  Допаѓања:
  82.907
  Пол:
  Женски

  Хахахахах Emotional123 фала што си на форумот ми го продолжуваш животот со твоите мислења :D :sun:
   
  На Emotional123 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MakiBiebs

  MakiBiebs Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  heheh ok ;)
   
 7. MakiBiebs

  MakiBiebs Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  aww ok falaa mn mi pomogna srce si
   
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.059
  Пол:
  Женски
  Еј ти до сакање дојде. Што подразбираш под сакање? Како да те сака кога те нема почувствувано? Ехх деца беее...

  Времето ќе си покаже.
   
 9. MakiBiebs

  MakiBiebs Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  se nadevam deka kje se zblizhime ali teshko :/
   
 10. MakiBiebs

  MakiBiebs Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  :worried:
   
 11. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.445
  Допаѓања:
  39.577
  Пол:
  Женски
  Ништо :* Повели и друг пат на некоја нова тема напишана на латиница и која е измислена :*
   
 12. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Е јас знам, ако сакаш да ти кажам, уплати 500 евра во денарска противвредност на мојата жиро сметка што ќе ти ја испратам по лп, само кажи на која повеќе ти одговара, Тутунска или Комерцијална?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.