1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не знам како да го откачам...

Дискусија во 'Канта' започната од kim.a, 5 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kim.a

  kim.a Активен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Девојки HELP! Не дека не ми се допаѓа дечкото, преубав е, но не сакам да продолжам со него...Упорно сака да се гледаме повторно (бев со него пред околу половина година), а јас сакам да престане сето ова...
  Ако му го кажам ова, ќе ме смета за мртва, а не сакам..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.