1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не знам што наслов, ама ке ве молам да отворите

Дискусија во 'Канта' започната од 1209, 17 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. 1209

    1209 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2010
    Пораки:
    5.803
    Допаѓања:
    38.202
    Пол:
    Женски
    Бог да чува...па имаш милион теми мораше нова да отвориш :fubar: Разгледај малку или толку те чеша па зафатена ти е раката за да разгледуваш.Имаш тема најди за ова има одговори сигурно ти е некоја инфекција.
     
    На babaDara му/ѝ се допаѓа ова.
  2. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски
    Баш ти фала на љубезноста , на сите вака ако им пишуваш тешко на нив , али не се секирај за вакви срања се се враќа дупло , срдечен поздрав ;)
     
  3. Hova

    Hova Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 октомври 2010
    Пораки:
    248
    Допаѓања:
    127
    Извини @tralala што се мешам ама (можеби малку е груба) ама во право е @1209... разгледај малку на форумов прочитај не веднаш тема отварате, замисли што ќе биде ако секој отвара тема за било кое прашање...туку ај си ма модератори си знаат... ама дека напнува ова ,,,напнува |(
    Па и не треба толку паника да се крева за едно чешање,,, за вакви прашања би ти простила само доколку си многу мала...во друг случај загрижуваш .... :o
     
  4. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски

    добро вечер

    само колку за информација не сум редовен читател на форумов па од кај да знам какви теми има неможам сите можни да ги отворам за да видам што ми одговара а што не , а инаку ваквов проблем имам прв пат и да страв ми и дигнав паника затоа што не ми е убаво , ајде сега поздав, а инаку коментари се оставаат доколку можеш да помогнеш за горе наведениот проблем а не да ми држиш предаваља кој е а кој не е во право !
     
  5. Hova

    Hova Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 октомври 2010
    Пораки:
    248
    Допаѓања:
    127
    Толку е едноставен форумов и има неверојатно лесна прегледност така што за секој проблем ќе најдеш одговор...туку ај да не ја тупиме...оди на гинеколог...
     
  6. bitter-girl

    bitter-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2010
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    530
    @Tralalala си слушнала ли за "Кодекс на однесување" ? (Не верувам)
    Смири страсти бидејќи НЕ СИ ВО ПРАВО!
    Задолжение на секој нов член е да го прочита правилникот на Фемина!
    Горе во десниот агол имаш "Напредно пребарување" ги пишуваш клучните зборови за она што те интересира и потоа ја разгледуваш листата на теми кои ги содржат зборовите.
    Многу едноставно!

    Во врска со твојот проблем како што ти кажаа и останатите феминки, патот под нозе и на гинеколог.
    Нашите коментари ќе се базираат на претпоставки, а тебе тоа нема да ти биде од корист!
     
  7. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски
    ооо добро вечер , ти девојко си најмалку компетентна да ми зборуваш за кодекс на однесување , инаку ок баш ти фала што ми кажа за ова затоа што не сум многу запознаена со форумов како што кажав и претходно не го посеувам често , а ианку да, се однесував прилично губо и уличарски да кажам ама , кој како заслужил , како што виде мене од старт ме провоцираат 19 годишни мочли , некој ако дозволува тоа ок ама кај мене лично тоа не поминува , поздрав
     
  8. babaDara

    babaDara Популарен член

    Се зачлени на:
    4 март 2011
    Пораки:
    515
    Допаѓања:
    622
    Пол:
    Женски
    Не памтам кога волку многу сум се смеела, сама пред компјутеров, грицкам чипс и се смејам како луда. Ако има на телевизија, јас сум таа лудата што ја однеле во лудница. Фала, фала.
     
  9. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.501
    Пол:
    Женски
    Без препукување. Скокнете ја темата, ако ви е намерата да критикувате, модераторот ќе ја стави каде што и е местото. Доколку знаете совет кажете, не веднаш со распалување.
     
  10. didi1982

    didi1982 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    271
    Допаѓања:
    4.115
    Пробај со канестен и со увин чај малце да ги ублажиш симптомите, ама во секој случај обавезно да одиш на преглед кај гинеколог.
    И друго, мислам дека не е фер одма да реагирате, девојчето си има мака, сака да се посоветува и каде ќе го направи тоа, ако не овде. Затоа бидете пофлексибилни, не секој секогаш знае како да се постави.
     
  11. milky-candy

    milky-candy Нов член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2010
    Пораки:
    703
    Допаѓања:
    713
    Ај немој лудило да глумиш тука, те молам :) Кога знаеше нова тема да отвориш, сигурно знаеш и веќе постоечките теми во оваа категорија да ги приметиш - за насловите мислам и веднаш да најдеш соодветна тема за да го постираш твоето мислење...За твојов проблем иначе - инфекција ти е некоја, ама каква....Е тоа ќе си видиш кога ќе ти земат микробиолошки брисеви.
     
  12. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски

    Фала , конечно некој културен на форумов :) поз
     
  13. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски

    Аееееее луѓе се понашате со средношколци "не глуми лудило" после мене тука за кодекс на однесување ќе ми збореле , абе идете прво македонски научете после на пц седете ,а темава ако постоеше до сега беше во канта така да ако не ти се допаѓа оди си на други постови , поздрав
     
  14. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски

    Фала :) поздрав
     
  15. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски


    па кој не би се смеел на ком. од недозреани 19 год мочли , ама ти да ја пишеше темава нез колку ќе ти беше смешно али ај како и да е....... поззз
     
  16. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.501
    Пол:
    Женски
    Тралалала не пишувај постови еден под друг, имаш копче редактирај, па можеш да го дополниш постот. И ти исто можеш да ги одбегнуваш непотребните коментари, да не враќаш на сите, туку да гледаш да си најдеш решение за проблемот. А успат и можеш да ги прочиташ правилата :)
     
  17. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски
    ај фала на инф . не се расправам више со ниеден од вас . цело оддление седнало на форумов , и јас како за беља се подлажав еднаш , катастрофа , трагично
     
  18. milky-candy

    milky-candy Нов член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2010
    Пораки:
    703
    Допаѓања:
    713
    Термините "глумење" и "лудило" се зборови од македонско потекло како што знам... :^) Само твојот термин " абе" како што можам да го забележам од приложениов пост некако не ми е баш соодветен и пристоен. Инаку женско сум јас - нема потреба АБЕ да ме викаш...Но ако ти е таков стилот на конверзација и не знаеш подобро тогаш обрати ми се со АМОРИ ;) А, за темава што си ја отворила верувај нема долго да опстане овде, туку мислењето ќе ти биде пренесено во друга соодветна тема, а оваа ќе биде избришана.
     
  19. tralalala

    tralalala Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    20
    Пол:
    Женски
    бла бла бла бла бла бла ..............
     
  20. Zaljubena111

    Zaljubena111 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    2.085
    Допаѓања:
    1.647
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.