1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не и верувај на к.. од апартманот 23

Дискусија во 'Канта' започната од fatamorgana123, 24 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fatamorgana123

  fatamorgana123 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  1.529
  Не и верувај на к.. од апартманот 23 или Don't trust the b... in apartment 23 претставува серија во која се споени две различни девојки со различни карактери кои преку сарказам и смеа го претставуваат нивното секојдневие.Клои е девојка која сака авантури и е несекојдневна,а Џун има цел да биде успешна,среќна и (не)секогаш пријателски настроена.
  Серијата е забавна и интересна(барем за мене),а и без цензура.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Коментари?
  :wasntme:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.