1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не ме критикувајте ве молам !!!

Дискусија во 'Канта' започната од Bubi1106, 21 јануари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bubi1106

  Bubi1106 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Здраво на сите ме интересира дали се сеќавате на едen Instagram profil кој беше предводен од македонци на кој се ставаа слики од луѓе дали од секојдневие дали од некој настани и слично и беше како во стилот препознавање на некои личности . Јас сум во потрага по една личност и мислам дека ке можам така да ја најдам доколку уште постои тој инстаграм профил ке ве молам да ми го дадете IG тагот.
  Благодарам однапред <3
   
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.126
  Пол:
  Женски
  Мислам дека не постои таа страна веќе, избришана е .
   
 3. Bubi1106

  Bubi1106 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  А за групата на app telegram што е дали знаеш нешто ?
   
 4. Bubi1106

  Bubi1106 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Со Македонки
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.