1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не можам да најдам еден сајт?

Дискусија во 'Канта' започната од bitniko, 8 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bitniko

  bitniko Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  ЗНам дека е глупо и што ја отворам нова тема али никако не можам да најдам една страна па ќе ми треба помош? Се работи за она страната нешто како форум на малолетни што е па ако можи да ми дадете линк???
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  На Unfaithful18 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bitniko

  bitniko Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  знаев дека погрешно ќе бидам сфатен али да не навлегувам сепак фала :worried:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.