1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не можам да се одлучам помеѓу двајца

Дискусија во 'Канта' започната од Dwarf, 5 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dwarf

  Dwarf Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Вака значи..има двајца кои цело време ми се пуштаат..и двајцата викаат дека ме сакаат и дека се ќе напраат за мене..а пред некој ден се степаа заради мене, и мислам дека јас сум крива еден од нив повеќе ми се свиѓа и го одбрав него и мислам дека погрешив, со него се имаме видено 3-4 пати и цело време мислам на него..а поентата е шо ми изјавува љубов само на фб, ќе се избедирал ако ми каже здраво или ако ме викне по име :^) на прфил кај него цело време му фрчат срциња од други девојки а најтрагично е што им враќа..му верувам, ама има еден дел од мене што постојано ми вика, те лаже цело време, те искористува се стаив со него у врска на фб, и сега пошто ми е деактивиран фб се стаил со друга девојка у врска, мислам само да ме напраи љубоморна..а тој другиот зошто учиме во исто школо секој час доаѓа кај, и ме моли..за него сигурна сум дека ме сака и тоа веќе 3 год. ..стварно незнам што да правам, цело време сум на два памета :?:
   
 2. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  Мислам дека не би требало да отвараш тема за таква ситна(да не речам глупа) работа имаш тема љубовни проблеми па слободно обрати се таму
   
 3. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Хормонски дисбаланс!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.