1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не можам да се одлучам

Дискусија во 'Канта' започната од Dwarf, 5 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dwarf

  Dwarf Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Вака значи..има двајца кои цело време ми се пуштаат..и двајцата викаат дека ме сакаат и дека се ќе напраат за мене..а пред некој ден се степаа заради мене, и мислам дека јас сум крива :?: еден од нив повеќе ми се свиѓа и го одбрав него и мислам дека погрешив, со него се имаме видено 3-4 пати и цело време мислам на него..а поентата е шо ми изјавува љубов само на фб, ќе се избедирал ако ми каже здраво или ако ме викне по име :^) на прфил кај него цело време му фрчат срциња од други девојки а најтрагично е што им враќа..му верувам, ама има еден дел од мене што постојано ми вика, те лаже цело време, те искористува :| се стаив со него у врска на фб, и сега пошто ми е деактивиран фб се стаил со друга девојка у врска, мислам само да ме напраи љубоморна..а тој другиот зошто учиме во исто школо секој час доаѓа кај, и ме моли..за него сигурна сум дека ме сака и тоа веќе 3 год. ..стварно незнам што да правам, цело време сум на два памета :?:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Ја заклучувам темава, истото го имаш поставено во Љубовни проблеми и совети.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.