1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не му е доволно цврст

Дискусија во 'Секс' започната од lady-n, 26 јануари 2011.

  1. doubleg

    doubleg Популарен член

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    285
    Допаѓања:
    4.406
    Искрено не знам, причини може да има разни, сите се разликуваме. Јас некако секогаш го осеќав како страно тело. Вишокот кожа според мене може да е проблем бидејќи тежнее да се врати назад, а со тоа да го повлече и кондомот. Но, сепак, тоа е само мое лично искуство, немам никаква статистика да го потврди тоа.
     
    На fificaaa му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.140
    Допаѓања:
    76.530
    Пол:
    Женски
    Ех, на бившиот му беше и тоа како цврст, крпи си закачуваше на него, а на сегашниот некогаш не му е толку цврст, а откако еднаш ќе сврши и после одиме на "втора рунда", како гума му е, често кога сум јас горе внимавам на да не го повредам.
     
    На р0бертина, BoyL и RedWine им се допаѓа ова.
  3. kikin

    kikin Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    4.211
    Допаѓања:
    13.861
    Пол:
    Женски
    И најдовме ли решение за проблемот со мекоста и прерано свршување? Некаво искуство за подобрување? Подолгата предигра влијае ли? Дали некој проба со чаевите?
     
  4. BoyL

    BoyL Популарен член

    Се зачлени на:
    1 март 2015
    Пораки:
    1.340
    Допаѓања:
    7.275
    Пол:
    Машки

    претходната закачалка сигурно била германско производство..не требало да слегнуваш од неа..оваа сега сигурно ти е некоја кинеска..па затоа е како гума..:D
     
    На р0бертина и Скопјетесакам им се допаѓа ова.