Не разбирам!

Дискусија во 'Канта' започната од AnjaSS, 3 февруари 2013.

 1. AnjaSS

  AnjaSS Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Не можам да разберам не можам да сфатам, можеби сум застаната со времето старомодна но не можам повеќе да слушам како он знае максимално да ја задоволи иако он е во сериозна врска иако нема шанси да бидат заедно она продолжува да се гледа со него пробав на секаков начин да ја разубедам да престане да не зборувам дека и е прв зарем вреди? Сеуште сметам дека невиноста е нешто драгоцено што го има секоја девојка ако ние сами тоа не го цениме како ке очекуваме они тоа да го прават?
   
 2. Morti27

  Morti27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  11
  И која е целта на темата ? -.-
   
 3. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  3.857
  Пол:
  Женски
  и јас истото се прашувам Морти27 |(