1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не разбирам!

Дискусија во 'Канта' започната од AnjaSS, 3 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnjaSS

  AnjaSS Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Не можам да разберам не можам да сфатам, можеби сум застаната со времето старомодна но не можам повеќе да слушам како он знае максимално да ја задоволи иако он е во сериозна врска иако нема шанси да бидат заедно она продолжува да се гледа со него пробав на секаков начин да ја разубедам да престане да не зборувам дека и е прв зарем вреди? Сеуште сметам дека невиноста е нешто драгоцено што го има секоја девојка ако ние сами тоа не го цениме како ке очекуваме они тоа да го прават?
   
 2. Morti27

  Morti27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  11
  И која е целта на темата ? -.-
   
 3. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  863
  Допаѓања:
  3.858
  Пол:
  Женски
  и јас истото се прашувам Морти27 |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.