Не се откажувам (Аsla vazgeçmem) [Канал 5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од MagsDestiny, 25 август 2015.

 1. malecko5

  malecko5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  582
  Кога даваат реприза од филмов?
   
 2. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  @malecko5
  Репризата е во 14:оо часот мислам
   
  На malecko5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. malecko5

  malecko5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  582
  Fala :)
   
 4. eutixismena

  eutixismena Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.414
  Репризата е во 12:15 секој работен ден.
   
 5. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  32.717
  Пол:
  Женски
  Втората сезона на Asla vaygecmem започнува на 17.09.
   
  На kuc, malecko5 и mila25ve им се допаѓа ова.
 6. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  @nena2010
  не сум гледала 4 дена зарем заврши првата сезона ?
   
 7. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  не уште 2 епизоди
   
 8. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  знае ли некој како завршува овој филм многу ме интересира?
  @Eoo
  фала многу
   
  На Eoo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Сезоната завршува кога Иџлал ќе ги види Јигит и Нур како се бакнуваат:inlove:
   
 10. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.361
  Допаѓања:
  26.036
  Пол:
  Женски
  Значи само што ке заврши првата сезона другиот ден ке почне другата хаха.
   
 11. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Да и како и секогаш ќе заборават да ја откупат новата сезона...(facepalm)
   
 12. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  32.717
  Пол:
  Женски
  Втората сезона во Турција започнува со емитување на 17. 09. Кај нас не знам кога.
   
 13. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  ајде нека почне и кај нас многу го засакав филмот :D
  а ни на youtube не ја уште втората сезона а има страна каде може да се гледаат турките филмови ама и таму ја нема втората па можи ако почне во турција од 17 може и таму ке ја стават
  www.movtex.net можи ке ви биде од корист
   
  На jelena.rozga и Eoo им се допаѓа ова.
 14. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  Ко што гледам утре не е последна епизода... Сега ја направија по еден саат колку да им трае подолго или мене така ми се чини?
   
  На jelena.rozga му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  и втората сезона ќе биде интересна:lol:
   
  На mami blue и Viktorijaaa5 им се допаѓа ова.
 16. mila25ve

  mila25ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2012
  Пораки:
  454
  Допаѓања:
  1.087
  Пол:
  Женски
  Аии ова со бомбава неможе да е вистина, не не
   
 17. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  ^Можеби нема да бидат внатре... Не верувам уште првата епизода од новата сезона некој да умре, ама во турскиве серии ништо не се знае.
   
 18. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.361
  Допаѓања:
  26.036
  Пол:
  Женски
  Кои глупости 1 сезона втора трета сезона и на крај ке заборавиш се од филмот.И после ке загледаш друг па ајде го прекинуваат го даваат стариот свашта.Кој филм ке игра наместо овој ? Нели и оној филм Уму и Озан што беше главната улога ке имаше втора сезона есента ?
   
 19. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  ^Вечерва почнува И небото плаче кој дефинитивно нема да го гледам. Сега тој ќе биде од 18:40 до 20:00 а после него ќе го даваат овој, е сега не знам дали ќе продолжат со втората сезона одма или ќе чекаме некое време.
   
  На Winter Lady му/ѝ се допаѓа ова.
 20. mila25ve

  mila25ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2012
  Пораки:
  454
  Допаѓања:
  1.087
  Пол:
  Женски
  Како и обично сега овој прво ќе го развлечат да оди плус уште неколку дена а потоа втората сезона нема да ја даваат како што направија и со многу други филмови. Инаку едвај чекам на нет да го стават утре, многу интересен филм ми е. А тој новиот го разгледав на нет и поглупав филм немам видено, барем за мене е глупав и немам намера да го гледам.
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.