Не се откажувам (Аsla vazgeçmem) [Канал 5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од MagsDestiny, 25 август 2015.

 1. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  ауууу ова со бомбата нема шанси да е така :x
  ако е вистина стварно многу глупаво ама нејкам да биде вистина:o
   
 2. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  32.717
  Пол:
  Женски
  На mila25ve и jelena.rozga им се допаѓа ова.
 3. mami blue

  mami blue Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  21.971
  Пол:
  Женски
  Posto site turski serii zavrsuvaat bezveze go pobarav ovoj na youtube so prevod i gledam idjlal gi nqcekuva nur i jigit i mislev deka e krajot takov neznaev deka ke ima uste???
   
 4. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  @mami blue
  тоа е крајот на првата сезона
   
 5. mila25ve

  mila25ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2012
  Пораки:
  454
  Допаѓања:
  1.087
  Пол:
  Женски
  Ах нена се израдував дека пред време ја ставиле новата епизода а тоа да ти биде крајот на првата сезона. На натабану е 18 последна и затоа мислев дека оваа е нова, ништо ќе остане да си почекам до утре
   
 6. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  part 2 :)
   
 7. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Абе луѓе сигурни сте дека денес почнува новата сезона во Турција и од каде ја добивте таа информација?
   
 8. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  32.717
  Пол:
  Женски
  па така се најавуваше ама сега гледам на програмата на телевизијата ја нема.

  Еве како ја најавуваа
  Asla Vazgeçmem 19. bölüm 17 Eylül perşembe 20:45 de Show Tv ekranlarında.

  17 Еylul = 17 септември
   
 9. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Ја немаше во програмата и јас се зачудив затоа прашав а во 1 часот се репризите од 1ва сезона може откако ќе завршат тие да ја почнат со емитување новата сезона како и да е ќе дознаеме вечер :)
   
 10. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.354
  Допаѓања:
  6.672
  Пол:
  Женски
  Од колку ќе почне новата епизода, сеуште ја нема??
   
 11. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  Пишува од 20:00, ама каснат па почнува од 20:30.
   
  На realGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Во турција репризно денес се емитува 15 епизода па 2рата сезона би требало да почне на 24ти...
   
  На k.frosina и Ketchup им се допаѓа ова.
 13. mami blue

  mami blue Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  21.971
  Пол:
  Женски
  Gledam na kanal 5 ne najavuvaat deka e kraj na sezona a denes poslednata ke ja dadat..zarem gi otkupile pa od utre produzavaat so novi???
   
 14. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  Прво треба во Турција да ја дадат првата епизода па кај нас, а ко што прочитав погоре првата епизода таму ќе била прикажана на 24 Септември.
   
 15. mami blue

  mami blue Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  21.971
  Пол:
  Женски
  Mozno e i ovie od kanal 5 da ne gi otkupat kako i mnogu drugi serii
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.953
  Допаѓања:
  45.488
  Ама убо заврши во секој случај.
  Нека цркнит Иџлал до другата сезона како ги виде на Нур и Јигит на јахтата
  Хаха.
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Ann.

  Ann. Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2015
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  89
  Пол:
  Женски
  Во Турција ќе почнат да ја емитуваат новата сезона од 1 октомври.

  Asla Vazgeçmem 19. bölüm ile yeni sezonda 1 ekim perşembe 20:30 da Show Tv’de sakın kaçırma

  1ekim - 1 октомври
   
  На kuc и Eoo им се допаѓа ова.
 18. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Почна новата сезона :):l::inlove:
   
  На mami blue, Ann. и Ketchup им се допаѓа ова.
 19. seagirl

  seagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  24
  Ејј, дајте, ставете, каде да ја гледаме новата епизода од новата сезона? :)
   
 20. mila25ve

  mila25ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2012
  Пораки:
  454
  Допаѓања:
  1.087
  Пол:
  Женски