Не се откажувам (Аsla vazgeçmem) [Канал 5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од MagsDestiny, 25 август 2015.

 1. seagirl

  seagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  24
  А, како, кога излегуваат новите епизоди? Секоја недела или?
   
 2. nata38

  nata38 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Многууууууууууу ја сакам серијава.
   
 3. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Секој Четврток
   
 4. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  810
  Допаѓања:
  299
  на која турска телевизија ја дават ?
   
 5. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  2.865
  Пол:
  Женски
 6. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
 7. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.841
  Допаѓања:
  16.300
  Пол:
  Женски
 8. malecko5

  malecko5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  582
 9. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  дали знае некој дали ке почне кајнас втората сезона од серијава?
   
 10. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  ја има и 21 епизода на movtex.net
   
  На malecko5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  Скоро месец дена и само четири епизоди, што значи кај нас пред нова година не би требало да почне.
   
 12. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  4.756
  Пол:
  Женски
 13. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.115
  Пол:
  Женски
  Ja izgledav samo uste da gi razberev :( :)
   
 14. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  4.756
  Пол:
  Женски
  Незнам кај да најдеме со превод и ја не разбрав ништо :lol:
   
  На MilaP му/ѝ се допаѓа ова.
 15. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  @Tinushka
  Ке ја ставаат овие денови на movtex.com со превод и таму ке може да се погледне.
   
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  4.756
  Пол:
  Женски
  Едвај чекам :*
   
  На k.frosina му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Zeynep

  Zeynep Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  1.096
  Пол:
  Женски
  Нема превод :D
  Јас разбирам турски,иначе секоја серија излева секој четврток,игра на една турска програма прво,после излегува на јутуп
   
 18. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  4.756
  Пол:
  Женски
  Как
  Како да ја најдеме КОГА ЉУБОВТА БОЛИ на турски втора сезона !
   
 19. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  484
 20. malecko5

  malecko5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  582
  Секоја недела ставаат по една епизода со превод на mivtex.com На movtex една епизода се поназад од Турција