Не се откажувам (Аsla vazgeçmem) [Канал 5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од MagsDestiny, 25 август 2015.

 1. malecko5

  malecko5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  582
  Од септември нова сезона..Ама крајот на оваа сезона поглуп не можеле да го направат
   
 2. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.492
  Допаѓања:
  18.798
  Пол:
  Женски
  A taa,drugata?Ili gi smesale? mnoguu i e ubava kosata na taa:inlove: sakam takvaa
   
 3. Nane2356

  Nane2356 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  364
  Допаѓања:
  948
  Пол:
  Женски
  Таа другата е полусестра на Јигит, Џахит и Јарен од татко им.
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.646
  Допаѓања:
  49.345
  Пол:
  Женски
  Оваа ми е една од поглупите серии. Она што се случува ама ич не ми е интересно ниту па ми се допаѓа. Да се вплеткаш во нечиј брак каде има и дете...свашта.
   
  На Petra777 и mssuniquee им се допаѓа ова.
 5. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  4.756
  Пол:
  Женски
  А ја има веќе на нет другата сезона или не?
   
 6. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  Втората сезона вејќе е завршена. А третата ја нема на интернет.
   
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.
 7. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.354
  Допаѓања:
  6.672
  Пол:
  Женски
  Крајот е ептен за никаде..
   
  На Petra777 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  Каков ќе биде крајот на сезонава?
   
 9. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.354
  Допаѓања:
  6.672
  Пол:
  Женски
  Фикрет ќе ги заткруе Иџлал и Мерт, затоа ќе ја обвинат Нур и ќе заврши со лисици на рацете.
   
 10. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  2.839
  Nur ke go udri Mert so kola zatoa ke ja uapsat.
   
 11. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  Турскиве серии бетер и од индискине ги направија. Ако не сте забележале и тука оние драматичнине сцени почнаа по пола саат да ги прават. Па и повеќе сезони... Јас видов слика на инстаграм од третата сезона како Јигит и Нур се гушкаат на јахтата.
   
 12. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.354
  Допаѓања:
  6.672
  Пол:
  Женски
  Ја премотував не сум го забележала тоа. Многу ми е 2 ипол саати да седам пред компјутер за да ја изгледам од почеток до крај. :)
   
 13. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  451
  Допаѓања:
  4.143
  Нур ќе го удри Мерт со кола, ќе биде дрогирана, полудена нешто. Иџлал ќе замине кај Фират, крајот поглуп неможеше да биде.. Ќе видиме од септември :)
   
 14. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  Ако во Турција ќе почне новата сезона во септември, кај нас тек следното лето ќе ја дадат...
   
 15. malecko5

  malecko5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  582
  Ќе ја гледаме на movtex :)
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 16. 1418

  1418 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Ne ocekuvav takov kraj.
  Nur mnogu me nervira, mnogu e naivna i slepa, na sekoj mu veruva.
   
 17. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.957
  Допаѓања:
  37.328
  Девојки, излезе ли новата сезона? Имате ли нешто гледано?
  Јас случајно најдов некои видеа на инстаграм и ко што сфатив, серијава ќе има преглуп крај.
  Имено, Мерт изгледа ќе умре, детето на братучедка и на Нур ќе го земат брат му на Јигит и жена му, мајка и на Иџлал ќе и нареди на една од затворот да ја убие Нур и ќе биде прободена со нож.
   
 18. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Новата сезона ќе почне на 22 септември и ќе има само 3 епизоди.
  Најава:
   
 19. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.673
  Допаѓања:
  17.172
  Пол:
  Женски
  I jas go poglednav videoto na instagram i iskreno ne znam kakov kraj da ocekuvam
   
 20. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.082
  Пол:
  Женски
  Оние епизоди после полноќ на канал 5, се репризи или премиера?