Не сме се ни бакнале, а имаме потреба од секс

Дискусија во 'Канта' започната од jelena.m, 30 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.932
  Значи еве што заклучив од нејзините мислења:
  Ако сево ова е точно, тогаш добро, игнорирајте го моево мислење.
  Болдираното

  А потоа следи ова мислење:


  Ако сте го гледале филмот "Три метри над небото" ќе сфатите што сакам да кажам. Ако мислењава не се измислица, тогаш океј е. Но мене не ми личи на случајност.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Девојченцево или сака да привлече винимание или си тепа време ... :^)
  Една добра причина нека ми даде зошто се потпишала дека има 15 кога имала 18-19 ? ! :^) Сега ќе се избаци дека профилов и е од другарка , сестра , вујна или стрина |( .

  Децо немојте толку шпански серии (ова де турски ) кај нив вака функционира . Гледате ви штетат . |(
   
 3. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.884
  A kako ја чуствувате таа потреба за секс,ако не сте се бакнале? :wasntme:
   
 4. sarah1

  sarah1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Најглупо е тоа што некој воопшто одговара на вакви прашања
   
 5. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.643
  Според мене темата е исцрена, ние можеме само да си јадеме бубрези а цурва ја нема нигде, затоа ги повикувам администраторките да и удрат еден клуч, време е :o: .
   
 6. Estranged

  Estranged Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  6.641
  Ја не знам што се запнале сите да се чудите... Кога некој не знае да си го живее сопствениот неинтересен живот, тогаш ќе си го направи животот филм. Тоа е тоа, оставете го девојчето нека си го „живее“ својот филм како што сака, барем нема да и е досадно. :?:
   
 7. WildCherry

  WildCherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  1.169
  Добро која е целта јавно да си ја искажеш болната психа ? :o
  А и под некоја било каква случајност што не верувам е ова вистина баш ме занима со кој памет верува дека тоа е врска :o ? 21век сме ебааааго како се можни вакви ствари ?
   
 8. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Ова некој мајтап да не е?? :^) 4 години-БЕЗ БАКНЕЖ! Па бакни го де. Ништо страшно.
  И како оа мислиш имате потреба од секс, а бакнеж сте НЕМАЛЕ?? Сепак мислам дека темава е отворена како производ на бујна фантазија. :!:
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
  Не се имале бакнато 4 години... едниот е хомо, ако не и двајцата :D :D :D
  Или па се нешто како најдобри другари, а таа мисли дека се во врска :D
  Боже сачувај! [​IMG]
   
 10. WildCherry

  WildCherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  1.169
  Зашто не иде под клуч ова кога више немаме никаков фидбек и кога е повеќе од очигледно дека станува збор за (не) добро смислена лага.
   
 11. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.929
  Допаѓања:
  6.399
  Пол:
  Женски
  клуч на темата поглупа тема се нема отворено :fubar:
   
 12. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  118
  Чувајте се сестро, до 100 години кога ќе наполните. Тогаш бакнете се и имајте нешто повеќе. И додека ти овде ни пишуваш романи и леташ 3 метра изнад неба (омг), тој настрана плеска други, ова го гарантирам, 4 години во врска, тој 20 години и тебе ќе те чека? Биди сигурна дека не. Можеби е сурово од моја страна, ама тоа е, суровата реалност
  се согласувам во потполност
  Мајко леле ќе се убијам,живи глупости,ама пази финта до 18 не се бакнала(алоо чоек на 13-14 сум се бакнувала,таа до 18) а да не е ова некоја глава од некоја книга што и се допаѓа???? а чекај само таа нам ни раскажува,или бара помош(мислам ако бара помош не го сфатив прашањето) :D :D :D абе ај... се треска одземи,ај клуч ве молам :D :D :D :D ќе се убијам
   
 13. Dannyella

  Dannyella Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  17
  Aaa дефф има некој проблем ... толерирам ако некој каже дека ја чува својта невиност, али дека 4 години е во врска и нема никаков физички контакт ... на поблизок мислам .... тоа според мене е болест .... значи некој ви ги има убиено вам чувствата или ти било предосадно па не забавуваш со приказни... извини на искреноста !!!
   
 14. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.248
  Допаѓања:
  1.325
  Моме ,мораш под најитно да го соблеќеш тој твојот ,да го провериш дали има мандало и ако има - наседнувај го и ич не му се мисли!
  Ако нема - барај некој што има.
  Да му се невиди!
   
 15. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  770
  а јас имам едно прашање до тебе...
  Кога планирате да се бакнете онака чисто од срце, невино, детски??? :?: :lol:
  немора со јазик :*
   
 16. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.478
  Допаѓања:
  3.819
  Пол:
  Женски
  Леле темава ...... само се чудам што ќе биде следно
   
 17. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.034
  Следно ќе биде, не се ни допревме, а имавме секс :D
   
 18. Grunge

  Grunge Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  623
  Не сте се бакнале ?
  Многу гледате Иза, така ми мириса :)
   
 19. Extraordinary.girl

  Extraordinary.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  419
  Темава е најголема глупост во историјата на фемина форум.

  [​IMG]
   
 20. sandra.z.rhage-ovska

  sandra.z.rhage-ovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  10
  значи вие залјубени до уши,нозе преку глава што се вели,а никако да се забацувате,само за рачиња си се држите и во врат си дишите.ја не разбирам како сте презаљубени и изгубени и 4 години не ви дошло ни еднаш онака машки француски да се избаците,и сега ти сети дека сексот во ваздух ти лета и ти незнајш дали да го грабниш или да го остајш да си летка :swear: :fubar:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.