Форумџика на годината 2020

Не чуствувам ништо во текот на односот

Дискусија во 'Секс' започната од swangirl91, 4 ноември 2013.

 1. Paula1.-P

  Paula1.-P Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  13
  Pa iskreno na pocetok na vrskata ne mi se dopagjase, no po negovo insistiranje pocnavme da izleguvame i mi se dopagjase kako se ponasa kakov e sprema mene... nemavme sex pres brakot od religiozni pricini, nemam nikakvo islustvo pred nego taka da nemozam da ocenam sto e problemot
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.483
  Допаѓања:
  26.794
  Пол:
  Женски
  Ти се допаѓа како се однесува со тебе, ок, но дали те привлекува сексуално? Дали ти имаш желба за секс со него или го правиш тоа за да ги задоволиш брачните должности?
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.342
  Допаѓања:
  5.949
  Еее и јас така ништо не чувствував.. Си велев широк вагинален отвор имам, па да не премногу се влажнам. Се си мислев до мене било, ама не.. Батенцето не било како што треба. Не знаев се додека не си добив вистински секс кога се чудев како се осеќат сите работи баш интензивно и баш како што треба тоа да биде.. Може да е до партнерот, ако тој е без осет, ако сексот е набрзина или без доволно труд, нормално дека ништо нема да осеќате..
   
  На Ицолгудбејбе и Vlaad им се допаѓа ова.