1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не чуствувам ништо во текот на односот

Дискусија во 'Секс' започната од swangirl91, 4 ноември 2013.

  1. Paula1.-P

    Paula1.-P Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2013
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    13
    Pa iskreno na pocetok na vrskata ne mi se dopagjase, no po negovo insistiranje pocnavme da izleguvame i mi se dopagjase kako se ponasa kakov e sprema mene... nemavme sex pres brakot od religiozni pricini, nemam nikakvo islustvo pred nego taka da nemozam da ocenam sto e problemot
     
  2. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.298
    Пол:
    Женски
    Ти се допаѓа како се однесува со тебе, ок, но дали те привлекува сексуално? Дали ти имаш желба за секс со него или го правиш тоа за да ги задоволиш брачните должности?
     
    На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Fallen.Angel

    Fallen.Angel Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2014
    Пораки:
    2.944
    Допаѓања:
    7.872
    Еее и јас така ништо не чувствував.. Си велев широк вагинален отвор имам, па да не премногу се влажнам. Се си мислев до мене било, ама не.. Батенцето не било како што треба. Не знаев се додека не си добив вистински секс кога се чудев како се осеќат сите работи баш интензивно и баш како што треба тоа да биде.. Може да е до партнерот, ако тој е без осет, ако сексот е набрзина или без доволно труд, нормално дека ништо нема да осеќате..
     
    На Arjanit2021, Ицолгудбејбе и Vlaad им се допаѓа ова.