Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не ја допирај таа книга-Јан Ван Хелсинг

Дискусија во 'Книги' започната од presiosaP, 3 мај 2018.

 1. presiosaP

  presiosaP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  2.205
  Темата ја отварам за било какви информации за книгата од тоа каде може да се најде,да се купи.Исто така може и да се дискутира кој ја има веќе прочитано.