1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

НигаХига [NigaHiga]

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од DirtyQueen, 28 јуни 2011.

 1. DirtyQueen

  DirtyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  Незнаев каде да ја сместам темава, би требало тука да е океј.. :^)


  Моето прашање е: Дали ги гледате клиповите на Nigahiga и колку го респектирате, односно сакате. :D

  Јас го обожавам, ептен ми е симпатичен и немам пропуштено ни едно негово видео :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Кој е НигаХига? :?:
   
 3. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  нига хига би требало да е во насмевка
   
 4. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  Паа, не сум нешто луда по него, имам неколку видеа гледано, интересен е онака.. симпатичен дечко :)