1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ние околу 20..

Дискусија во 'Канта' започната од QweenSM, 30 декември 2014.

?

Во која група спаѓате?

 1. 17-25

  5 глас(а)
  83,3%
 2. Над 25

  1 глас(а)
  16,7%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.834
  Допаѓања:
  30.290
  Пол:
  Женски
  Здраво! :)
  Ја отворив темата со цел да си муабетиме што ни се случило во текот на денот, дечковци, факултети, мода, одење на кафиња и да си размениме искуства околу љубовниот живот.

  Се надевам дека темата е во ред! :)
   
  На angelche16 и Valerin им се допаѓа ова.
 2. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.271
  Прекрасна тема, мора да признаам, ни требаше една ваква. :nod: Ете и ние помладите меѓусебе да си размениме по некое искуство плус.

  Патем, сакам да ве прашам каде излегувате најчесто и како го водите ноќниот живот?
  Мои најчести места за изглегување од кафулиња се new age, kashmir и евентуално old school.

  Најчесто таму ги минувам зимите, додека преку лето настојуваме да бидеме на отворено.
   
  На angelche16, QweenSM и Sanjichka007 им се допаѓа ова.
 3. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.925
  Пол:
  Женски
  Супер тема дечки, свиџа ми се. :clap:

  Јас да си кажам за себе, периодов освен чаршија на друго место многу многу ме нема.
  Клубови баш нешто многу не преферирам, сакам помирни места, каде што ќе се пие на раат. 8-|
  Вале за Кашмир и Олд скул ти давам палче :lol:
   
  На Valerin му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.271
  Па најмирни места се вака реално гледано. Речиси никогаш не е гужва, а и музичето е таман. Особено во Кашмир, кога ќе мавнат серија ориентални танцови. Уште ако си со одбрано друштвенце, гајтан мерак. :D
   
 5. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.925
  Пол:
  Женски
  Да земеш да заиграш трбушен танц дури :D
  Сме се нашле мор, уствари исти места ни се свиѓаат за излегување.
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
  Се чека одговор од администратор за судбината на темава. Ве молам не ја отворајте повторно.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.