1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ние слободните и Валентајн/Св.Труфун

Дискусија во 'Канта' започната од Scorpio93, 8 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Scorpio93

  Scorpio93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  3
  Како ќе го прославиме :)
   
 2. sonuvacka

  sonuvacka Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  34
  ќе си се опиеме :) и тоа со црвено вино !
   
  На miljkovic му/ѝ се допаѓа ова.
 3. miljkovic

  miljkovic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  363
  Ќе си седам дома...ќе си се напијам една чашка винце и добро музиче! :$ :lol:
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Teмата оди под клуч. Не поттикнува дискусија и нема потреба од неа.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.