1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ние сме Милерови (We're the Millers) [2013]

Дискусија во 'Филмови' започната од Lavina :), 9 јули 2015.

 1. Lavina :)

  Lavina :) Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2015
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  209
  Пол:
  Женски
  Одлична американска комедија:D

  Ново семејство се формира од дилер, стиптизерка, крадец и маалскиот сосед. Секој со своја приказна бара излез за подобар живот и авантура, а по пат им се случуваат возбудливи настани.:D

  Jason Sudeikis, Jennifer Aniston ,Emma Roberts ,Will Poulter - во главните улоги.
  Мислам дека никој не зажалил откако одвоил време да го гледа.

  Ваше мислење?:)
   
 2. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.005
  Допаѓања:
  102.735
  Пол:
  Женски
  Го гледав одма чим излезе бидејќи сум голем фан на анистон, не ми беше за 10 ама се со неа гледам
   
 3. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.567
  Филмов е 10 дефинитивно
   
 4. sikica7

  sikica7 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2015
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  1.330
  Dali nekoj moze da mi preporaca nekoj dobar ali stvarno dobar misterija ili horor film ?
   
 5. Pocahontas.

  Pocahontas. Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Супер е филмот, добра комедија стварно вреди да се гледа :)