1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Никити (Грција)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Quuen, 7 јули 2014.

 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Девојки кој од вас бил на ова место какви се цените за апртманите во маркетите дали има мн бутици има ли Лидл каква е водата има ли ресторани ќафиќи ресторани
  И најмал детаљ ме интресира за ова место
  Фала однапред поздрав :D :D
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. clock.pot

  clock.pot Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  335
  Летово бевме во близина сместени, па еден ден го посетивме местово. Изгледа многу средено и нема многу луѓе, но сепак не е ни ghost town. Можеби малку смета што плажите се блиску до пристаништето, а инаку водата е чиста и со песочно дно.
  Околу сместувањето и цените не сум информирана, смао знам дека татко ми најде една вила во прв ред и беше околу 30 евра на ден, што е доста евтино :D
   
  На Quuen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски


  Fala mnogu za informacijata <3
   
 4. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  дали и некој друг знае за оваа место ?
   
 5. converse.brown

  converse.brown Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  52
  Дали има некој друг што бил во Никити да сподели искуство? :)
   
 6. iki26

  iki26 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  3.483
  Допаѓања:
  17.452
  Сакаме оваа година да одиме во Никити. Со 3 годишно дете сме,па би сакала да ве прашам дали о ОК местото. Читав на нет дека било добро , па некој ако бил скоро да пише импресии и препораки. Дали се скапо или стандард како секаде низ краците, дали има занимации за деца, и слично.
   
 7. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.115
  Допаѓања:
  2.909
  Пол:
  Женски
  а како е за млади дали има нешто за журкање навечер до сабајле? Дали има млади
   
 8. happiness!

  happiness! Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2015
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  @iki26 дали лани го посетивте Никити? Ако сте биле те молам за информација дали плажата е плитка, песок, за со мали деца :)
  Ме интетера и дали има ежиња, медузи и други непожелни животимчиња ( бар мене ми сметаат)
   
 9. iki26

  iki26 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  3.483
  Допаѓања:
  17.452
  Не , не бевме во Никити. Sorry
   
 10. bubic.k

  bubic.k Популарен член

  Се зачлени на:
  10 март 2014
  Пораки:
  1.021
  Допаѓања:
  3.777
  Пол:
  Женски
  Никите е местенце со душа ❤ посебно створено за фамилијарни одмори ❤ нема ни ежиња ни медузи ни ништо , водата е стакло , смештаите се сите блиску до плажа , и доколку сте со кола може да си го прошетате до крај цел крак од кој посебно вреди да се види Каламици ... А Никити како Никити верувај дека ќе ве наполни со позитивна енергија
   
 11. Sungold

  Sungold Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2017
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  знае ли некој за цена ?
  колку се плака за вечер за двајца?