1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ниска сум..За мојата возраст..

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 17 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  Здравоо..
  сакав да ми дадете некој совет
  Премногу сум ниска за моја возраст. :(
  Тоа влијае на мојата самодоверба :sweat:
  Понекогаш неможам со некој непознат не возрасен дете а посебно машко да разговарам да го поздравам :worried:
  Некој совет?? Утеха
  Само на вас можам да ви кажамм
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.007
  Пол:
  Женски
 3. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
 4. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  891
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.