1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новата девојка (New Girl)

Дискусија во 'Канта' започната од Cinny, 30 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cinny

  Cinny Активен член

  Се зачлени на:
  30 март 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  По ужасното раскинувањето со дечкото, Џесика се преселува во нов стан со тројца цимери. Иако тие го сметаат нејзиното однесување за чудно, таа ја има нивната поддршка во поголемиот дел од времето. Мислам дека нема да зажалите ако одвоите по 20 минути за една епизода од оваа интересна комична серија. :D [​IMG]
   
 2. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.553
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.