1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нова Година! - Што да облечам?

Дискусија во 'Канта' започната од tinna96, 8 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinna96

  tinna96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  1
  Епа вака..бидејќи сум многу нерешителна за тоа што да облечам на новогодишната ноќ..(претоставувам дека не сум единствена) тука можете да давате предлози за тоа што би можеле што е актуелно сега по бутициве за таа пригода..па може и тоа што вие планирате да носите.. :)  Доколку темава е без врска или постои нешто слично ..слободно клуч :D
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.