Нова Година подготовки :)

Дискусија во 'Канта' започната од Minaj, 11 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Minaj

  Minaj Активен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Феминки започнаа ли подготовките за Нова Година?
   
 2. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.257
  Допаѓања:
  2.092
  Пол:
  Женски
  :worried:hock: готово , само уште да тргнеме. Tи до кај си?

  мислам се океј, ама нова тема не требало.. посебно не во оваа категорија :fubar:
   
 3. Minaj

  Minaj Активен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Зошто да не отвориме нова тема ке се забавуваме малку споделувајќи ги нашите мислења -_-
   
 4. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
 5. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.620
  И јас сум при крај :D :lol:
   
 6. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.300
  Допаѓања:
  120.147
  Витомир,издржи,многу жени се,ама можеш,уште малце!!!
  Леле ама е забавно да се дотеруваме за нова година. Ајде да се собереме да се лакираме и кики да си врзуваме!
   
  На Cacy, Hipster, mimiiiii и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Minaj

  Minaj Активен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  како што гледам тоа се 2 различни теми -_-
  Фемикни што одлучивте да носите ?
   
 8. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
  Овие прекрасни штиклици
  [​IMG]
  И овој фантастичен фустан
  [​IMG]

  До кај со темиве? :fubar: :fubar: :fubar:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.