1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нова консалтинг едукација - Скопје

Дискусија во 'Образование' започната од Kikikikiri0405, 24 мај 2018.

 1. Kikikikiri0405

  Kikikikiri0405 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2016
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  460
  Пол:
  Женски
  Здраво. Пребарав низ форумов и не најдов ваквата тема затоа и ја започнав, доколку има нешто вакво слично слободно бришете. Нова консалтинг е фирма која се занимава со давање сметковотствени часеви, со цел подобро запознавање на сметковотствената структура и усовршување на знаењето. Сакав да ве прашам дали некој има искуство од посета на истата. Знам дека и по завршување на курсот даваат сертификати. Дали исттите ви помогнале при пронаоѓање ново подобро работно место?