1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нова пријателка !?!?

Дискусија во 'Канта' започната од Нина Николина, 29 август 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Нина Николина

  Нина Николина Нов член

  Се зачлени на:
  29 август 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки Јас сум нова овде и ова е прва тема која ја отварам... Се надевам дека убаво ќе си помуабетиме!? Па вака... Вработена сум во една компанија со многу вработени. Еднаш додека седев сама за време на пауза ми пристапи една колешка која ја знаев само професионално и ми кажа дека сака да сме пријателки. Но потоа се случи нешто чудно. Почна да ме прашува интимни работи. Јас за да не ја навредам почнав да одговарам, (не баш добра одлука, а и бев збунета) а неа ја интересираше се. Како на пример дали сум имала секс досега и дали сум лезбејка. Па почна да ми дава совети. Ми кажа дека таа се шетала гола пред другарките (демек тоа за неа значи блискост и опуштеност) па дека нема проблем со геј популацијата и дека ги сака сите луѓе. Инаку таа е мажена. Утредента отидовме на кафе и во една прилика ми кажа дека ја полудувам, (како шега) но и тоа ми падна чудно, бидејки кон неа бев пријателски настроена. Но потоа ми дојде преку глава па престанав да ѝ пишувам на пораките и кога за време на пауза ме викна да седам со неа, јас отворено и кажав не. Што мислите, дали постапив правилно? Но мора да признаете дека нејзиниот простам кон мене беше чуден. Се почувствував тероризирана од неа. Ви се има случено и на вас ваква слична ситуација?
   
  Последна измена: 29 август 2019
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.133
  Допаѓања:
  166.700
  Пол:
  Женски
  Женско си? Машко си? Транс си? Или нешто поново?8-|
  Или ти е само досадно...ај ене кај е 2ри септември..
   
  На buba4e89, T.e.d.d.y, Milobebence и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Нина Николина

  Нина Николина Нов член

  Се зачлени на:
  29 август 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Сум голтнала една буква... Хаха... Ништо страшно... Еве поправено е...
   
  Последна измена: 29 август 2019
 4. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  3.124
  Допаѓања:
  12.774
  Пол:
  Женски
  Уште една хомофобна пропаганда или ми се чини. :drunk:
   
  На Mantub му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Нина Николина

  Нина Николина Нов член

  Се зачлени на:
  29 август 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно ти се чини, ако мислиш на мојата тема. Јас ги сакам и прифаќам сите кои се геј. Имам еден куп геј пријатели.
   
 6. Mantub

  Mantub Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  9.658
  Допаѓања:
  83.873
  Пол:
  Женски
  *Тероризирана* :D
   
  На Srckata28 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Нина Николина

  Нина Николина Нов член

  Се зачлени на:
  29 август 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Девојки ајде бидете малку сериозни околу темава... И нормално малку повеќе пријателски настроени, посебно кон нови членови. Ајде... Ги чекам вашите одговори...
   
 8. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  9.563
  Допаѓања:
  84.801
  Пол:
  Женски
  Извини,ама 90 посто од новите членови кои веднаш отворија теми испаднаа тролови.Затоа си им сомнителна,па вака реагираат.
  Ако не си трол...
  Штом ти е непријатно покрај неа,оддалечи се од неа,не се дружи со неа и готово.
   
  На piksooki, candy.cane, Chocolate.me и 3 други им се допаѓа ова.
 9. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  11.158
  Допаѓања:
  142.204
  Пол:
  Женски
  ... не одговарај на прашања на кои не сакаш да одговориш
   
 10. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.638
  Си станала член на форумов, ни си разгледала нешто дали има теми, ни ништо, немаш никакви мислења, ама битно профилот ти е затворен директно за да не се гледа на него.
  Нешто овде смрди..

  Да е некој што претходно го гледал формуов и навистина му треба совет и мислење, за според мене, скоро па како измислен проблем, ќе разгледал и ќе видел дека најверојатно некаде постои некоја тема за совети за проблеми и мислења, а не да отвора одма нова тема.
  Јас мислам дека си лажен профил, најверојатно некое машко кое пишува вакви работи со цел другите корисници да вратат мислења и потоа дома ќе седи, ќе си го извади (со извинение на изразов) и ќе си заврши работи..
  Многу чудно бидејќи јас пред 2 дена пријавив член кој слично нешто вака ми напиша во порака и прво се претстави како женско, а потоа испадна дека е машко. Така да сум скоро 100% сигурна дека си машко, ако не и па истиот тој член на кој веќе не му постои профилот.
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.